Військові з інших областей вивчали досвід організації навчань територіальної оборони
У Чернігівській області завершився черговий день тактичних навчань з територіальної оборони «Північна фортеця — 2018».

ів. Також командувач повідомив, що вже наступного року проведення подібних навчань заплановано в інших областях України.
— З цього року Збройні Сили України перейшли на нову систему територіальної оборони. Це створення нових підрозділів ТО рівня бригада – батальйон. Також відпрацьовано систему приписки особового складу, який залучається до бригад ТО у випадку загострення ситуації в регіоні. Вивчаємо, що необхідно для того, щоб вийти на необхідний рівень підготовки. Адже всі залучені до навчань мають різний рівень військових навичок, — зазначив генерал-полковник Сергій Попко.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44
Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.
СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02
Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.
Чернігівщина прийняла учасників навчального туру від EdUP 11:07
Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту днями став майданчиком для ще одного етапу освітньої Каруселі від проєкту EdUP.
Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 10:45
Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.
«єВідновлення» на Чернігівщині: комісії громад дистанційно обстежили близько 70 зруйнованих осель на територіях активних бойових дії 10:23
Днями на брифінгу у медіацентрі ОВА йшла мова про поточні результати програми «єВідновлення» на Чернігівщині.