Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 серпня, 20:34:24

Підписано Меморандум про реформування системи надання поштових послуг в області

12.06.2018   09:02Агенцiя

Підписання Меморандуму про умови впровадження пілотного проекту ПАТ «Укрпошта» «Сільське відділення» стало черговим етапом реформування поштового зв’язку на території Чернігівської області.

руки

руки

Ідея реалізації даного проекту не знайшла одностайної підтримки на теренах Чернігівщини. Швидше, навпаки — і у населення області, і у представників органів державної влади та місцевого самоврядування виникло чимало запитань, на які ініціатори проекту не дають однозначно позитивних відповідей.

Адже, з одного боку, реформатори ставлять перед собою гарну мету — поліпшення якості та доступності поштових послуг, а з іншого — передбачають суттєве скорочення чисельності сільських відділень та кадрів на місцях. Натомість жителям сіл пропонується користуватися послугами пересувних поштових відділень, які працюватимуть раз або кілька разів на тиждень, залежно від кількості населення.

Читати також: Проект Укрпошти «Сільське відділення». Чи реалізують його на Чернігівщині?

Щоб зняти соціальну напругу та донести до керівництва «Укрпошти» думки громад, обласна влада не лише неодноразово ініціювала зустрічі представників органів місцевого самоврядування області з директором Чернігівської філії Оленою Дорошенко, а і з в.о. генерального директора ПАТ «Укрпошта» Ігорем Смілянським.

Крім того, в області було створено робочу групу з вивчення та вирішення питань реформування об’єктів поштового зв’язку, яку очолила перший заступник голови облдержадміністрації Юлія Свириденко. Під час засідань члени робочої групи детально розглянули та обговорили перспективи та можливі економічні й соціальні наслідки реформування, визначили три райони – Чернігівський, Куликівський та Ріпкинський, на яких відпрацьовуватимуться перетворення. Досягнуті домовленості зафіксували у підписаному сьогодні Меморандумі.

Цим документом на перехідний період впровадження пілотного проекту (орієнтовно до кінця серпня цього року) передбачено паралельне функціонування діючої мережі стаціонарних відділень «Укрпошта» та пересувних мобільних бригад. Окрім того, оговорено врахування підприємством рекомендацій робочої групи при проведенні заходів з оптимізації процесів надання поштових послуг. У першу чергу, це стосується чисельності працівників пошти.

– Остаточне рішення щодо впровадження на всій території області пілотного проекту «Сільське відділення» у запропонованому Укрпоштою варіанті буде прийнято після проведення всебічного аналізу якості та своєчасності надання поштових послуг у перехідний період. Подальше запровадження пілотного проекту буде продовжено лише в разі явних переваг нової моделі, – зазначила перший заступник голови Чернігівської ОДА Юлія Свириденко.

 
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

7 міфів про алкоголь та наукові обгрунтування

7 міфів про алкоголь та наукові обгрунтування 13:16

Слухи о том, что крепкие напитки убивают мозг, а кофе помогает протрезветь, несколько преувеличены.

Смачні рецепти вихідного дня: топ 6 страв з цвітної капусти

Смачні рецепти вихідного дня: топ 6 страв з цвітної капусти 13:04

Який овоч не лише дуже смачний, але й гарний на вигляд? Багато хто, відповідаючи на це питання, назве цвітну капусту. Її суцвіття естетично виглядають і відмінно поєднуються з іншими овочами, більшістю спецій, сирами, м’ясом і птицею.

Гороскоп на наступний тиждень 10-16 серпня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 10-16 серпня 2020 року 12:57

З 11 до 15 серпня Уран буде у стадії стаціонарності, Марс з’єднується з Чорним Місяцем, що активізує кармічні теми, проблеми поколінь. Маючи вплив на Марс, Чорний Місяць підпорядковує особисту волю підступним спонуканням та інстинктам.

9 серпня - День будівельника

9 серпня - День будівельника 09:01

У деяких пострадянських країнах святкується у другу неділю серпня. Свято День будівельника вперше встановлене за Хрущова 6 вересня 1955. Є традиційним у календарі працівників будівельних галузей. Популярні святкові заходи мають щорічний характер.