Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 12:48:36

У Чернігові працюють над створенням міського відділу аналітики та моніторингу надходжень до міського бюджету

05.06.2018   13:30

Прискорити процедуру створення міського відділу аналітики та моніторингу надходжень до міського бюджету попросив Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко 5 червня на розширеній нараді з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради й інших міських служб.

Таке питання було підняте під час доповіді начальника Чернігівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС в Чернігівській області Ярослава Кульбаки.

Цей новий структурний підрозділ відповідно до рішення Чернігівської міської ради від 29.03.2018 р. 29/VII– 17 входить до складу фінансового управління міської ради. Необхідність його створення міський голова пояснив несвоєчасною реформою Державної фіскальної служби.
- Через невчасне реформування цієї служби, ми маємо досить значні недонадходження до бюджету.

У місті безліч підприємств, які беруть на випробувальний термін працівників, офіційно їх не оформлюють і відповідно не платять ніяких податків. Це стосується, зокрема, торгових центрів та ресторанних закладів.

Створення потужного міського відділу фіскального напрямку, який не матиме особливих повноважень, оскільки законодавством це не встановлено, але працюватиме інформаційно – надзвичайно важливий напрямок, - підкреслив Владислав Атрошенко. - Людям треба більше пояснювати: будь-який прояв патріотизму з подальшою несплатою податків – це є неспівставні речі. Людина, яка не сплачує податки, наносить шкоду нашій країні не меншу, ніж агресія Росії на сході України.

Реформа ДФС та скорочення у рази кількості податківців повинні бути одночасними з реформою свідомості платників податків. Тоді це було б правильне рішення щодо перетворення ДФС у сервісну службу.

На думку міського голови, ситуація може змінитися через 10-20 років, але сьогодні, на жаль, далеко не всі платники податків усвідомлюють, що дешевше заплатити, ніж потім розбиратися з відповідними штрафами. Він ще раз підкреслив, що сьогоднішня ситуація загрожує недонадходженнями коштів до міського бюджету та попросив начальника фінансового управління прискорити створення такого відділу та більше працювати в інформаційному напрямку.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку 17:17

Його концерти завжди проходять з аншлагом, його виконавською майстерністю захоплюються тисячі шанувальників, він не тільки успішний співак, а в 2015 році він ще й став заслуженим артистом України, і все це про одну людину – Сергія Сулімовського.

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Єдині духом" 17:13

20 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Єдині духом» до Дня Героїв Небесної Сотні.