У Чернігові перебуває делегація з м. Риги, яка вивчає наш досвід у розвитку освіти, фізкультури і спорту
Із 1 по 3 червня в Чернігові перебуває делегація з м. Риги (Латвійська республіка), у складі якої - 32 представники департаменту освіти, культури і спорту Ризької думи (викладачі, вчителі спорту, тренери, працівники департаменту). Очолює делегацію головний спеціаліст департаменту Ілва Салміна.
У перший день перебування делегатів у нашому місті в Чернігівській міській раді відбулася їх зустріч з офіційними особами від міста і області – керівниками міського й обласного департаментів сім’ї, молоді та спорту Андрієм Дериземлею і Ніною Лемеш.
Мета візиту ризької делегації – обмін досвідом роботи у сферах освіти та розвитку фізичної культури і спорту, а також обговорення питань подальшого співробітництва між нашими містами. Тому в програмі візиту – такі пункти, як, наприклад, присутність на відкритті міжнародного турніру з важкої атлетики на стадіоні ім. Гагаріна, зустріч із жіночою олімпійською збірною України на базі СДЮШОР з лижних видів спорту, присутність на церемонії відкриття чемпіонату міста Чернігова з веслування на човнах «Дракон» і участь у цих змаганнях тощо.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.
11 березня: цей день в Україні і світі 09:02
День 1477 Російська агресія - Day 1477 Russian aggression
Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).
На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19
Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.