Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 червня, 14:21:35

"Мобілізація? Ні – лише навчання", -

02.06.2018   10:21Агенцiя

Саме на це зробив свій акцент під час брифінгу для провідних засобів масової інформації області військовий комісар Чернігівського обласного військового комісаріату полковник Олександр Криворучко.

Вже ні для кого не є таємницею, що у другій половині червня в с.м.т. Гончарівське відбудуться експериментальні навчальні збори резервістів другої черги на базі новоутвореної на базі Чернігівського обласного військового комісаріату бригади територіальної оборони, на які буде залучено близько 3700 військовозобов’язаних з усієї Чернігівської області та близько 80 одиниць техніки національної економіки України.

Під час брифінгу військовий комісар області роз’яснив журналістам які на сьогодні проводяться підготовчі заходи, порядок формування бригади резервістів та які заходи проводитимуться з ними безпосередньо під час навчань.

Не пройшло поза увагою і те, що резервісти безкоштовно забезпечуються військовою формою одягу, харчуванням, проживанням в наметовому таборі та медичним обслуговуванням під час зборів.

Всього в кінці зборів орієнтовно буде нараховане (після всіх утримань та в залежності від військового звання за 14 діб навчальних зборів):
- безробітним резервістам другої черги: відсно 889 до 1159 грн.
- працюючим резервістам другої черги: від 1679 до 1948 грн.
* З вищезазначених виплат (крім добових) утримується податок у розмірі 18 %.

Заступник військового комісара з морально-психологічного забезпечення підполковник Вадим Лільчицький роз’яснив учасникам брифінгу про нюанси та привабливості військової служби у резерві та те, що контракт щодо її проходження резервісти можуть укласти за підсумками зборів.

Зустріч вийшла цікавою та змістовною і ми сподіваємось, що вона розвіє безпідставні слухи, які поширюються серед мешканців області, а сама бригада тероборони, яка буде створена вперше в історії Збройних Сил України, виконає свої завдання добре і це стане поштовхом для створення аналогічних «бойових одиниць» по всій країні.

Наприкінці зустрічі полковник Олександр Криворучко привітав журналістів з їх прийдешнім професійним святом (мабуть, один із перших!!!) та, звісно, запросив їх на навчання бригади територіальної оборони щодо їх подальшого висвітлення…


Чернігівський обласний військовий комісаріат

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ