Обговорено внесення змін до Переліку видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2018 рік
22 травня заступник голови обласної ради Арсен Дідур провів засідання робочої групи з планування природоохоронних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області.
В ході засідання розглянуті пропозиції Департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації щодо внесення змін до рішення обласної ради №29-12/VII стосовно уточнення та внесення змін до Переліку видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2018 рік.
За результатами засідання робоча група прийняла рішення підтримати пропозиції обласної державної адміністрації.
Зокрема, включити до Переліку напрямок використання «Проведення заходів і впровадження інтегрованих методів захисту лісу від стовбурових шкідників в регіональному ландшафтному парку «Ялівщина».
Наталія Купрієнко
Останні новини Чернігівщини
Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02
У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.
Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33
Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».
Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.
В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36
Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.