Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 травня, 16:51:51

Чернігівська ОДА та обласне відділення УСВА підписали Меморандум про взаємодію та співробітництво

31.10.2011   12:01

Чернігівська облдержадміністрація та обласне відділення Української Спілки ветеранів Афганістану під час конференції підписали Меморандум про взаємодію та співробітництво.

Документ є продовженням діалогу, розпочатого між представниками органів влади та ветеранами афганцями після протестів проти прийняття закону, що передбачав обмеження пільг для 16 категорій населення.

На Чернігівщині підписаний меморандум передбачає взаємні домовленості з боку облдержадміністрації та громадської організації. Зі свого боку ОДА взяла зобов’язання виносити на розгляд сесій обласної ради пропозицій щодо фінансування статутної діяльності організації афганців, надання 100% знижки при оплаті вартості комунальних послуг; фінансування безоплатного ремонту приміщень, у яких проживають сім’ї загиблих. Крім того, йдеться про поліпшення медико-санітарного забезпечення та проведення інформаційної та культурно-просвітницької роботи.

У свою чергу, обласне відділення УСВА зобов’язується брати участь у заходах героїко-патріотичного виховання молоді, здійснювати заходи з благоустрою пам’ятників, пам’ятних знаків, обелісків, що увічнюють пам’ять воїнів, загиблих під час бойових дій на території інших держав; здійснювати заходи щодо підтримання злагоди у суспільстві, недопущення виникнення суспільного протистояння.

За словами керівника УСВА Сергія Червонописького, саме афганці домоглися збереження низки пільг для населення та підписання Меморандуму з Кабінетом Міністрів. “На сьогодні переважна більшість пунктів меморандуму включено до проекту бюджету на наступний рік”, – повідомив він присутнім на конференції. Також С.Червонописький підкреслив, що афганці отримують від держави не пільги – “це компенсація втраченого на війні здоров’я”. Керівник УСВА позитивно відзначив роботу Чернігівського відділення спілки, яке, за його словами, є одним з кращих в Україні.

Голова обласного відділення УСВА О.Соколов висловив переконання, що підписаний документ допомагатиме у подальшому знаходити спільну мову з владою та вирішувати нагальні питання. Також під час конференції прийнято рішення районним та міським організаціям УСВА перейти на Єдиний статут.

Останні новини Чернігівщини

СБУ припинила діяльність злочинців, які займалися рекетом на Київщині і Чернігівщині

СБУ припинила діяльність злочинців, які займалися рекетом на Київщині і Чернігівщині 14:41

Служба безпеки України припинила діяльність міжрегіонального злочинного угруповання, учасники якого причетні до скоєння тяжких злочинів.

У Чернігові продовжують звільняти двори від незаконних гаражів та інших тимчасових споруд

У Чернігові продовжують звільняти двори від незаконних гаражів та інших тимчасових споруд 14:27

Рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 6 травня визначений черговий перелік незаконно розміщених тимчасових споруд, які підлягають демонтажу.

Обсяги реалізованої продукції промисловості в січні–березні. ДОВІДКА

Обсяги реалізованої продукції промисловості в січні–березні. ДОВІДКА 12:20

Підприємства області в січні–березні 2021 р. реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на 9 млрд.грн.

Чернігів: видання Інституту національної пам’яті передані на Донбас

Чернігів: видання Інституту національної пам’яті передані на Донбас 12:12

5 травня у Чернігові в офісі регіонального представництва Українського інституту національної пам’яті в області передано чергову добірку видань Інституту нацпам’яті Юрію Косенку, голові правління громадської організації «Українська Ініціатива», для закладів культури та освіти Луганської і Донецької областей.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 944 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 944 особи 11:55

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 7 травня в області першою дозою щеплено 18 363 людини.