Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 вересня, 22:40:01

Підвищити зарплату працівників робітничих професій ЖЕКів до 4200-4500 гривень на руки доручив Чернігівський міський голова

18.04.2018   10:06

Владислав Атрошенко дав доручення відшукати можливість і підвищити заробітну плату працівникам робітничих професій ЖЕКів та інших комунальних підприємств, аби вони отримували 4200 – 4500 грн на руки.

Таке завдання він дав 17 квітня на розширеній нараді під час звіту керівника ЖЕК-13 про роботу цього підприємства.

На сьогодні працівники робочих професій ЖЕКів, зокрема, прибиральниці, отримують близько 3880 грн.Через низький рівень заробітної плати часто звільняються й кваліфіковані працівники, тому комунальні підприємства постійно мають дефіцит робітничих кадрів. Міський голова вважає за доцільне розглянути всі можливості підвищення оплати праці представникам робітничих професій - прибиральницям, слюсарям, сантехнікам, зварювальникам, трактористам та іншим - навіть, якщо це вплине на тарифи.

Начальники ЖЕКів отримали доручення надати інформацію щодо системи нарахувань заробітної платні, системи преміювання, стимулюючих чинників по заробітній платі для всіх категорій працівників робітничих професій. Крім того, управління ЖКГ має вивчити питання щодо середньої заробітної плати працівників ЖКГ по різних містах України.

Міський голова порушив і питання щодо оплати комунальних послуг у місті і закликав працівників ЖЕКів активізувати роботу з тими чернігівцями, які мають заборгованість. На його переконання, окрім вжиття заходів примусового характеру, потрібно ще й пояснювати людям, що неоплачені комунальні послуги – це невчасно отримана заробітна плата за виконану роботу такими ж жителями міста, як і вони, а також невчасно зроблені ремонти й таке інше. Всім працівникам ЖЕКів потрібно більше спілкуватися з населенням та використовувати будь-які можливі способи переконання для поліпшення платіжної дисципліни мешканців.

Особливу увагу Владислав Атрошенко приділив питанням благоустрою міста, вчасному прибиранню та вивезенню сміття. Кожне підприємство, установа, незалежно від форми власності, має відповідати за свою прилеглу територію. Для міста і його жителів не має значення, де чия зона відповідальності, чи це комунальне підприємство, чи ОСББ, чи ОБЖК, адже це міська територія.

Міський голова закликав усіх керівників підприємств та установ міста приєднатися до прибирання Чернігова в рамках проведення місячника благоустрою та взяти участь у Всеукраїнському Дні довкілля 21 квітня.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19 19:41

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 16 вересня в області зафіксовано 169 нових випадків COVID-19.

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення 19:35

У Чернігові днями вакцинували проти Covid-19 вже 50-тисячного мешканця. Проведення масової вакцинації в нашому місті було однією з тем обговорення на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради, 16 вересня.

Про дотримання суб’єктами господарювання законодавства у фітосанітарній сфері йшлося під час семінару за участю чернігівських студентів

Про дотримання суб’єктами господарювання законодавства у фітосанітарній сфері йшлося під час семінару за участю чернігівських студентів 19:30

16 вересня в Управлінні фітосанітарної безпеки відбувся семінар на тему «Дотримання суб’єктами господарювання законодавства у сфері насінництва та розсадництва, охорони прав на сорти рослин, захисту рослин, а також запобігання поширенню контрафактного насіння при здійсненні реалізації та зберіганні насіння і садивного матеріалу». До участі у ньому запросили студентів випускного курсу Чернігівського Національного технологічного університету, які навчаються за спеціальністю «Агрономія».

В’ячеслав Чаус: Формування тарифу на тепло залежить від місцевої влади. Наше завдання – максимальна співпраця

В’ячеслав Чаус: Формування тарифу на тепло залежить від місцевої влади. Наше завдання – максимальна співпраця 17:03

Уже зовсім скоро розпочнеться черговий опалювальний сезон. І чим ближче, тим «гарячіше» обговорюються тарифні питання.

Цифровізація в архівній справі – тема зустрічі голови обласної ради Олени Дмитренко з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим 14:35

Сьогодні голова обласної ради Олена Дмитренко провела робочу зустріч з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим та директором Державного архіву Чернігівської області Раїсою Воробей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини