Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 червня, 02:30:23

З 1 квітня по всій Україні запустять штаби, які будуть стягувати борги з зарплат

30.03.2018   10:04Агенцiя

З першого квітня в усіх областях України запустять спеціальні штаби та мобільні групи Державної виконавчої служби Мін'юсту. Вони будуть стягувати заборгованості із заробітної плати з підприємств-боржників на користь громадян. Про це поінформував міністр юстиції Павло Петренко.

Павло Петренко також заявив, що зараз заборгованість становить 2,7 мільярдів гривень. Органи виконавчої влади повинні 500 мільйонів гривень.

На сьогоднішній день вже сформований антирейтинг підприємств-боржників, які не виплачують заробітну плату своїм працівникам. У цей список увійшли підприємства різних форм власності - як приватних, так і державних, повідомляє джерело.

З 1 квітня цього року Державна виконавча служба почне кампанію по стягненню заборгованості з тих підприємств, які знаходяться на вершині зазначеного антирейтингу.

Зокрема, будуть створені оперативні штаби та мобільні групи з державних виконавців, які будуть виїжджати на конкретні підприємства з «чорного списку» і предметно розбиратися з ситуаціями по невиплаті зарплати. Такі організаційні форми оперативного реагування продемонстрували свою ефективність під час кампанії по стягненню аліментів із злісних неплатників, в результаті чого на користь українських дітей були стягнуті сотні мільйонів гривень.

Останні новини Чернігівщини

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова 19:27

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Менської районної державної адміністрації нового керівника – Євгена Соловйова.

АНОНСИ ПОДІЙ