Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 20:02:34

Чернігівська міська рада затвердила Стратегічну Програму розвитку Чернігівської ТЕЦ до 2022 року

27.06.2012   07:42

26 червня Чернігівська міська рада під час пленарного засідання 22-ї сесії 6-го скликання затвердила схвалену виконавчим комітетом міської ради Стратегічну Програму розвитку Чернігівської ТЕЦ до 2022 року. Для забезпечення виконання заходів, запланованих Програмою, вирішено продовжити термін дії договору оренди цілісного майнового комплексу комунального енергогенеруючого підприємства “Чернігівська ТЕЦ” з товариством з обмеженою відповідальністю фірмою “ТехНова” на 10 років.

Програмою передбачено виконання відповідних заходів для продовження паркового ресурсу основних засобів ТЕЦ, а також, підвищення економічної та енергетичної ефективності і надійності Чернігівської ТЕЦ, зменшення ступеня ризику виникнення аварійних ситуацій у системі теплопостачання та на інженерних спорудах, що підвищить якість надання послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води.

Чернігівський міський голова Олександр Соколов акцентував увагу на необхідності забезпечення надійної та стабільної роботи ТЕЦ у найближчій перспективі. Тож, для безперебійного та якісного надання послуг теплопостачання для населення, на його переконання, необхідно продовжувати початий і реалізований на сьогодні курс на модернізацію та реконструкцію основних засобів теплоелектроцентралі.

Враховуючи клопотання управління охорони здоров’я міської ради та з метою забезпечення більш швидкого і точного виконання медико-біологічних показників пацієнтів згідно з відповідними розпорядженнями Чернігівської обласної ради міська рада надала згоду на безоплатну передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області у комунальну власність територіальної громади міста медичного обладнання, зокрема: фотометра фотоелектричного КФК-3, який перебуває на балансі комунального лікувально-профілактичного закладу “Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер”, гемокоагулометра турбодинамічного CGL 2110-У, який перебуває на балансі комунального лікувально-профілактичного закладу “Чернігівська міська лікарня № 3”.

Депутати розглянули та схвалили також низку інших питань, серед яких: “Про Програму реконструкції та ремонту доріг м. Чернігова на 2012 рік”, “Про затвердження Програми приватизації об’єктів права комунальної власності територіальної громади м. Чернігова на 2012-2014 роки”, “Про надання дозволу на знесення будівель та споруд” та земельні питання.
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 188 нових випадків COVID-19

Виявлено 188 нових випадків COVID-19 18:35

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 6 березня в області зафіксовано 188 нових випадків COVID-19.

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння 14:54

Кілька днів тому патрульні виявили в Чернігові водія маршрутного автобусу з ознаками наркотичного сп’яніння. Чоловік погодився пройти медичний огляд у встановленому законом порядку.

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання 14:22

4 березня відбулося чергове засідання конкурсної комісії Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА з визначення програм розвитку молоді та національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету у 2021 році.

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми "Велике будівництво" 14:12

Зокрема, по Чернігівській області погоджено проєкт реконструкції будівлі Кіптівської ЗОШ І-ІІ ст. під дошкільний навчальний заклад в с.Кіпті.

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно 14:05

Громадська організація UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Волонтери з різних міст україни можуть безкоштовно записати своїх підопічних тварин на стерилізацію. Нижче будуть телефонні номери, за якими можна звертатися.