Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 січня, 23:20:42

Державна митна служба України відзначила 21-річницю з дня створення

26.06.2012   07:25

Колектив Чернігівської митниці підійшов до професійного свята з позитивними показниками. З початку року чернігівськими митниками проведено митне оформлення близько 40 тисяч тон вантажів, через митний кордон України у зоні діяльності митниці прослідувало понад 1,3 мільйони громадян, здійснено пропуск більше 400 тисяч транспортних засобів.

На сьогоднішній день митницею до Державного бюджету України перераховано понад 1 мільярд гривень. А це означає, що результатом роботи колективу митниці, як і усієї митної служби України, є щоденне забезпечення реалізації в Україні  соціально-економічних програм, виплата заробітних плат, пенсій та стипендій.

Позитивні зрушення має Чернігівська митниця і в правоохоронному напрямку діяльності. З початку року митниками виявлено та припинено 20 випадків незаконного переміщення наркотичних та психотропних речовин, 9 випадків незаконного переміщення холодної зброї та вибухових речовин. За даними фактами митницею порушено 7 кримінальних справ, в яких предметами контрабанди є наркотичні засоби, порох, холодна зброя. За фактами порушень митного законодавства митницею порушено 346 адміністративних справ, вартість предметів правопорушення в яких становить понад 9 мільйонів гривень.  

Керівництвом митниці  вживаються заходи, що спрямовані на зменшення часу митного оформлення товарів, зменшення впливу людського фактору на прийняття рішень з питань митного контролю та оформлення, використання програмно-інформаційних модулів "Інформаційний термінал". У митниці діє Консультаційний центр, Громадська рада при Чернігівській митниці, триває процес створення Клубу великих та сумлінних платників податків. Налагоджено дієвий зворотній зв'язок між суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності та митницею для оперативного вирішення питань, що виникають при здійсненні митних процедур. Збільшується коло підприємством, що залучені до електронного декларування. З початку року підрозділами митниці оформлено 5359 електронних документів.

Особлива увага приділяється прискоренню здійснення митних формальностей, недопущенню черг у прикордонних пунктах пропуску.

Результатом цього є зменшення у 2012 році середнього часу митного оформлення товарів за вантажними митними деклараціями, порівняно з 2011 роком: у митному режимі "імпорт" час зменшився з 2 годин 06 хвилин  (у 2011 році) до 1 години 15 хвилин (у 2012 році), у митному режимі "експорт" - з 1 годин 06 хвилин (у 2011 році) до 0 годин 48 хвилин (у 2012 році).
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 11 нових випадків COVID-19

Виявлено 11 нових випадків COVID-19 17:22

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 25 січня в області зафіксовано 11 нових випадків COVID-19.

За п’ять років правоохоронці не знайшли винних у застосуванні сили і перешкоджанні роботі журналіста

За п’ять років правоохоронці не знайшли винних у застосуванні сили і перешкоджанні роботі журналіста 14:55

За п’ять років чернігівська прокуратура і поліція так і не змогла встановити, хто повалив, відібрав фотоапарат і виштовхнув із агітаційного заходу нинішнього міського голови Владислава Атрошенка журналіста Владислава Савенка.

Вебінар для платників податків: фахівці податкової дають відповіді на актуальні питання

Вебінар для платників податків: фахівці податкової дають відповіді на актуальні питання 14:37

Під час чергового вебінару, що відбувся за участі фахівців Головного управління ДПС у Чернігівській області, представників Регіонального фонду підтримки підприємництва по Чернігівській області, фахівців Держпродспоживслужби у Чернігівській області та платників податків, слухачів ознайомили з важливими змінами, що спрямовані на підтримку бізнесу у період карантину.

Поліцейські встановили осіб, які обікрали сільськогосподарське товариство

Поліцейські встановили осіб, які обікрали сільськогосподарське товариство 12:44

Співробітники Чернігівського районного управління поліції затримали двох жителів обласного центру, які минулої доби проникли до гаража сільськогосподарського товариства і викрали звідти запчастини та обладнання.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 68 разів залучалися до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 68 разів залучалися до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 12:31

Упродовж минулого тижня з 18 по 25 січня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 194 чоловіки особового складу та 62 одиниці спеціальної техніки.