Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 13:56:50

За адміністративне правопорушення на редактора газети правоохононці склали протокол

25.06.2012   07:10

В темний час доби, близько 04:00 ночі 23 червня працівники міліції Ніжинського міськвідділу УМВС виявили, що двоє невідомих в рукавичках написали фарбою на асфальті навпроти міськвідділу «Наркобарони» і стрілкою вказали на міськвідділ.

Коли побачили працівників міліції, один з невідомих відразу втік. Іншим виявилася жінка, яка, пройшовши до міськвідділу, навідріз відмовилася надавати свої анкетні дані та пояснення.

Інформація була зареєстрована в журналі реєстрації заяв та повідомлень про злочини Ніжинського міськвідділу.

Приблизно о 06:30 23 червня було встановлено, що цією особою є головний редактор Гадяцької міської газети «Свобода Слова» (місто Гадяч, Полтавської області) Крат Ірма Миколаївна. В подальшому, в присутності понятих, остання пояснила, що напис в темний час доби навпроти міськвідділу вона зробила власноруч, висловлюючи свою незгоду з рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова щодо вироку так званим «Ніжинським робінгудам».

Через мережу Інтернет на сайті Полтавської області, в присутності понятих, було підтверджено особу затриманої. Вона дійсно представлена там як головний редактор газети «Свобода Слова» з міста Гадяч Полтавської області.

Після цього громадянці було роз'яснено її права та складено протокол згідно ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів», що передбачає штраф від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

В присутності понятих жінка погодилася з фактом правопорушення, викладеного в протоколі про адміністративне правопорушення, але підписувати протокол відмовилася без будь-яких пояснень.

Після ознайомлення з матеріалами, І. Крат заявила, що претензій до працівників міліції не має, про що зробила власноручний запис у книзі відвідувачів Ніжинського міськвідділу УМВС.

Матеріали направлені на розгляд адміністративної комісії для прийняття рішення.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 11:17

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 5 березня по 8:00 6 березня 2021 року.

Пісенні вітання жінкам-військовослужбовцям

Пісенні вітання жінкам-військовослужбовцям 11:08

В обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки Міністерства оборони України 5 березня пройшли урочистості, присвячені Міжнародному жіночому дню.

Очільники області зустрілися з жіночим активом Придесення

Очільники області зустрілися з жіночим активом Придесення 10:41

В обласній державній адміністрації відбулися урочистості з нагоди прийдешнього Міжнародного жіночого дня.

Ніжин: оголошено конкурс на розробку візуалізації парку Шевченка

Ніжин: оголошено конкурс на розробку візуалізації парку Шевченка 10:21

Ніжинською міською радою оголошено конкурс на розробку найкращої передпроектної візуалізації парку імені Тараса Шевченка. Конкурс триватиме упродовж 50 днів, до 23 квітня. У підсумку переможець отримає 100 тисяч гривень (з урахуванням статті 168 Податкового кодексу України).

Чернігів: рекомендовані транспортною радою зміни міських автобусних маршрутів затвердив виконком

Чернігів: рекомендовані транспортною радою зміни міських автобусних маршрутів затвердив виконком 10:01

Зміни в мережі міських автобусних маршрутів загального користування, рекомендовані координаційною радою з питань організації транспортного забезпечення населення Чернігова на засіданні 4 березня затвердив виконком міської ради.