Державна служба Чернігівщини. ДОВІДКА
Традиційно 23 червня в Україні відмічають своє професійне свято державні службовці.
За даними державного статистичного спостереження, на кінець 2011 року в області працювали 8,7 тис. осіб, на яких поширюється дія Закону України “Про державну службу”, що на 4,0% менше, ніж у 2010 р. Серед державних службовців 2,6 тис. осіб (30,3%) займали посади керівників, решта – 6,1 тис. (69,7%) – спеціалістів.
Однією з особливостей функціонування державної служби в області є переважаюча зайнятість нею жінок. У 2011 р. проти попереднього року кількість жінок-державних службовців зменшилася на 3,4% і склала 6,6 тис. осіб. Кількість чоловіків стала меншою на 5,9% і становила 2,1 тис.
Кількість жінок-керівників відносно 2010 р. майже не змінилася та становила 1,7 тис. осіб, а кількість жінок-спеціалістів зменшилася на 4,5% і становила 4,9 тис. осіб.
Кожен шостий державний службовець мав вік до 27 років, причому, з них 86 осіб (6,0%) – керівники; кожен четвертий державний службовець – від 28 до 34 років.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15
Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.
Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10
10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:15
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.
Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49
Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.