36 ОТГ області вже підписали меморандуми про співпрацю з управлінням Держгеокадастру
31 січня цього року Уряд схвалив довгоочікуване розпорядження щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад, що дозволяє провести земельну децентралізацію.

руки
За інформацією Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області, меморандуми про співпрацю з даного питання підписано з 36 об’єднаними територіальними громадами.
У середньому процес передачі земель для однієї ОТГ може тривати близько двох місяців. Відповідно до плану-графіку передачі земельних ділянок Височанська, Варвинська та Іванівська ОТГ вже у березні зможуть отримати землі у комунальну власність. Загалом же процес має завершитися до кінця 2018 року.
До речі, в Україні створено 665 об’єднаних територіальних громад, на території яких знаходиться майже 760 тисяч гектарів земель сільськогосподарського призначення державної власності, які можуть бути передані у комунальну власність. 99% громад протягом минулого тижня уклали з головними управліннями Держгеокадастру в своїх областях меморандуми про співпрацю. Решта ОТГ завершують підготовку до підписання.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Поліцейські Чернігівського райуправління викрили дует викрадачів мотоциклів 10:32
Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з поліцейським офіцером громади викрили двох молодиків, причетних до незаконного заволодіння мотоциклами в селах Чернігівського району.
Освіта без вікових обмежень: можливості для дорослого населення Чернігівщини 10:30
Здобути нову професію, підвищити кваліфікацію або офіційно підтвердити вже набуті навички – зробити це можна в закладах професійної освіти області.
Вкрай потрібна ініціатива: жителі віддалених сіл – про мобільні бригади лікарів 10:26
Сьогодні в двох громадах області, а саме в Ріпкинській та Чернігівській, працювали мобільні бригади лікарів. Тож, отримати спеціалізовані послуги та пройти медичне обстеження змогли жителі Любеча, Добрянки, Радуля, Пакуля та інших сіл громад.

10 жовтня: цей день в Україні і світі 10:01
ДЕНЬ 1325 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1325 RUSSIAN AGRESSION
Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10
Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.