Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради
8 лютого у малій залі міської ради відбулось засідання чергове засідання виконавчого комітету під головуванням першого заступника міського голови Григорія Олійника.
На розгляді були наступні проекти рішень:
1. Про організацію харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів у 2018 році за рахунок коштів міського бюджету.
2. Про встановлення плати для батьків за перебування дітей у дошкільних навчальних закладах.
3. Про видалення зелених насаджень на території м. Ніжина.
4. Про встановлення тарифів на теплову енергію, виробництво та постачання теплової енергії, що виробляється в установках з використанням альтернативних джерел енергії ТОВ «Чернігівська теплопостачальна компанія».
5. Про надання дозволу на переобладнання, перепланування у будівлях та оформлення технічної документації.
6. Про фінансування робіт з поточного ремонту протирадіаційного укриття № 957999 по вул. Московській, 13-Б.
7. Про результати роботи виконавчого комітету Ніжинської міської ради Чернігівської області VII скликання у 2017 році.
8. Про розгляд матеріалів комісії з питань захисту прав дитини.
9. Про виділення коштів на придбання ритуального вінка.
10.Про відзначення Подяками та Почесними грамотами виконавчого комітету Ніжинської міської ради з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
Різне.
Відразу розпочали обговорення проектів рішень. Більшість з них мали технічний характер і були прийняті членами виконавчого комітету одноголосно.
Жваві обговорення викликав проект рішення, представлений начальником управління освіти Станіславом Крапив’янським «Про встановлення плати для батьків за перебування дітей у дошкільних навчальних закладах». Згідно з цим проектом рішення пропонується звільнити від батьківської плати сім’ї, які мають 3-х і більше неповнолітніх дітей. Також не брати плату за харчування дітей у санаторному дошкільному закладі для дітей з малими та затухаючими формами туберкульозу (ДНЗ № 2), у спеціальних групах для дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку (ДНЗ № 17, 21); з батьків, потерпілих від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС; за харчування дітей, батьки яких є учасниками бойових дій у східних регіонах України, дітей загиблих батьків під час воєнних дій; дітей працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків. Від плати за харчування дітей також звільняються батьки або особи, що їх замінюють, у сім’ях, де сукупний дохід на кожного члена за попередній квартал не перевищував прожиткового мінімуму, який щороку установлюється законом України “Про Державний бюджет України”. Підставою для звільнення є довідки про сукупний дохід кожного члена сім’ї за попередній квартал, а також акту обстеження матеріально-побутових умов сім’ї та довідки про склад сім’ї.
Наприкінці Григорій Миколайович перевірив виконання протокольних доручень, даних на минулому засіданні.
Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.