Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 листопада, 21:24:43

Сергій Сергієнко: Забезпечити людям стале електропостачання – наше спільне завдання

07.02.2018   09:35Агенцiя

Як забезпечити світлом жителів села Ревунів Круг Чернігівського району – вирішували учасники наради, яку 6 лютого провів заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Сергій Сергієнко.

В обговоренні взяли участь директор Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу ОДА Володимир Кривенко, голова Чернігівської РДА Віктор Корж, представники Ковпитської сільської ради, обласного управління лісового та мисливського господарства, державного підприємства «Чернігівський лісгосп», а також ПАТ «Чернігівобленерго».

Проблема якісного забезпечення енергопостачання села Ревунів Круг виникла через неналежний стан місцевих електромереж. Раніше лінія належала ДП «Чернігівський лісгосп», але через незавершений процес передачі на баланс Ковпитської сільради електромережі залишилися безхозяйними.

На сьогодні вони потребують термінового ремонту. Тому за результатами обговорення вирішено найближчим часом створити спеціальну комісію у складі всіх зацікавлених осіб для проведення інвентаризації лінії живлення та визначення необхідних обсягів матеріалів і робіт, аби привести електромережу в належний стан.

Віктор Корж повідомив, що районна державна адміністрація спільно з Ковпитською сільською радою готові забезпечити всі необхідні матеріали та обладнання. Проте на проведення ремонтних робіт коштів у громади не вистачає.

– Забезпечити людям стале електропостачання – наше спільне завдання. Тому я прошу всіх присутніх максимально долучитися до вирішення питання, – зазначив Сергій Сергієнко.

Він доручив Чернігівській РДА спільно з Ковпитською сільською радою вивчити можливість передачі електромережі на баланс сільради, організувати роботу спеціальної комісії для проведення інвентаризації лінії живлення та підготувати пропозиції щодо проведення ремонтних робіт і їх фінансування. Крім того, Департаменту ЖКГ та ПЕК ОДА – тримати на контролі зазначене питання до його остаточного вирішення.

 
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові психологи Національної поліції, ДСНС та відомчої медустанови організували для поранених бійців сеанс глинотерапії 11:39

У складний період випробувань кожна людина потребує відновлення – фізичного, морального та духовного. А особливо це важливо для наших поранених захисників, які щодня стикаються зі стресовими ситуаціями та високим рівнем психологічного навантаження.

65 дітей із Чернігівщини відвідали музичні табори в Латвії 11:35

У Чернігівському професійному музичному коледжі імені Л.М. Ревуцького з дітьми, яким організували поїздки до Латвії, зустрілися міністерка закордонних справ Латвійської Республіки Байба Браже та начальник ОВА В’ячеслав Чаус. Присутній також Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс.

SUN4Ukraine стартує: перша установча зустріч українських та європейських міст за участю Чернігова 11:34

Партнерська програма SUN4Ukraine офіційно стартувала минулого тижня у Мюнхені, об’єднавши 12 українських флагманських муніципалітетів із європейськими містами, що беруть участь у місії ЄС «Кліматично нейтральні та розумні міста».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

27 листопада: цей день в Україні і світі 09:31

День 1373 Російська агресія - Day 1373 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини