Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 березня, 02:04:03

Олександр Кодола провів прес-конференцію

08.01.2018   10:30

5 січня у великій залі Ніжинської міської ради народний депутат України Олександр Кодола провів прес-конференцію, щодо своєї діяльності у 2014 – 2017 роках.

Слід зауважити, що Олександр Михайлович має третій номер у рейтингу депутатів-реформаторів. У своїй промові народний депутат зазначив, що найбільшу увагу приділяє роботі з виборцями в окрузі.

Ним отримано 3242 звернення від громадян, відправлено 1622 депутатських звернень.

Серед них:

- депутатський запит до Генерального прокурора України щодо штучного банкрутства ПАТ «Ніжинський механічний завод»;

- до Кабінету міністрів України щодо відновлення водопостачання в місті Ніжині;

- до Кабінету міністрів України щодо відновлення гарячого водопостачання в місті Ніжині;

- до Генерального прокурора України щодо відчуження приміщення Ніжинської дитячої школи мистецтв;

- до Кабінету міністрів щодо завершення будівництва Носівської зош №5 в Чернігівській області;

- до Кабінету міністрів України щодо створення в Ніжині історико-культурного заповідника державного значення з віднесенням його до сфери управління Міністерства культури України;

- до Кабінету міністрів щодо фінансування освітньої галузі.

За ці 3 роки на розвиток 209 виборчого округу, за сприяння Олександра Кодоли, надійшло 84 мільйони гривень державних коштів ( кошти зі спеціальної субвенції на соціально-економічний розвиток округу і кошти з Державного фонду регіонального розвитку, пролобійованих депутатом). Тільки у 2017 році отримано: Носівський район – 6,3 млн.грн.; Ніжин – 12,8 млн.грн.; Ніжинський район – 2,7 млн.грн.; Варвинський район – 2,8 млн.грн.; Срібнянський район – 1,6 млн.грн.; Ічнянський район – 600 тис.грн.

Також команда Олександра Кодоли продовжує займатись проектом розвитку інфраструктури міста «ВелоНіжин» (встановлено 12 велопарковок, започатковано велопробіг), за сприянням депутата у місті встановлюються сучасні автобусні зупинки, забезпечено комп’ютерним обладнанням та меблями освітні заклади на суму близько 10 млн.гривень.


Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

 Цифрова трансформація Чернігівщини: від енергонезалежних ЦНАПів до створення Офісу цифрових компетенцій

Цифрова трансформація Чернігівщини: від енергонезалежних ЦНАПів до створення Офісу цифрових компетенцій 19:47

Чернігівська область продовжує впроваджувати сучасні цифрові рішення, що роблять державні сервіси доступнішими для кожного мешканця. Днями відбулася робоча зустріч за участі заступника голови ОДА Сергія Зенченка, фахівців Управління цифрової трансформації, регіональної координаторки програми EGAP Юлії Масляної та керівниці Агенції регіонального розвитку Ірини Сімонової.

Чий голос домінує в чернігівських новинах: результати гендерного моніторингу 19:43

В онлайн-медіа Чернігівської області чоловіки й надалі значно частіше фігурують у новинах, ніж жінки — як у ролі головних героїв матеріалів, так і як фахові коментатори та експерти.

Про ефективну комунікацію у сфері ветеранської політики – на нараді в ОВА 14:31

Як надалі збільшити на рівні області ефективність міжвідомчої взаємодії у сфері ветеранської політики – обговорювали на нараді, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Іван Ващенко.

Старт роботи над Стратегією розвитку Чернігівської громади: аналітика та опитування мешканців 14:16

Перше засідання робочої групи з розроблення проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося 26 лютого.

“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт

“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт 14:13

І знову сцена Чернігівського обласного філармонійного центру належала Моцарту! Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) продовжує реалізацію мистецького проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, який передбачає виконання всіх симфоній великого австрійського композитора у хронологічній послідовності.