Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 серпня, 18:03:44

Ніжин: прийнято бюджет міста на 2018 рік

23.12.2017   11:16

Відбулася чергова 34 сесія міської ради. Ключовим питанням порядку денного стало затвердження бюджету міста на 2018 рік.

Згідно з рішенням, у 2018 році місто отримає 689 096,3тис. грн доходу, в тому числі доходи загального фонду становитимуть – 679 251,2 тис. грн., доходи спеціального фонду  бюджету – 9 845,1 тис. грн. Бюджет збалансований, тому видатки заплановані у такому ж розмірі - 689 096,3 тис. грн. ( видатки загального фонду бюджету –  657 535,7 тис. грн., видатки спеціального фонду бюджету – 31 560,6 тис. гривень).

Оборотний касовий залишок бюджетних коштів міського бюджету визначено у сумі 50,0 тис. гривень.

Резервний  фонд  міського бюджету буде в розмірі 8 791,7 тис. грн., в тому числі на фінансування проектів - переможців, які будуть реалізовуватись у 2018 році у рамках Програми реалізації громадського бюджету (бюджету участі) затверджені видатки в сумі  2 201,7 тис. грн.

Ще одним важливим прийнятим рішенням для міста стало затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Міському центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх» під будівництво басейну. Нагадаємо, що проект басейну в Ніжині входить до переліку проектів Чернігівської області, на який може бути виділено 70% потрібної суми з Державного фонду регіонального розвитку. 

Всього на пленарному засіданні було прийнято 17 проектів рішень.


Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

 Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним

Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04

Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.

25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23

День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини