Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 20:05:41

Міська рада включила до порядку денного 11 додаткових питань

21.12.2017   10:44

Сьогодні, 21 грудня, розпочала свою роботу двадцять шоста сесія Чернігівської міської ради сьомого скликання. На початку пленарного засідання зареєструвалося 34 депутата.

Міська рада включила до порядку денного 11 додаткових питань. Зокрема, звернення до Президента України, ВРУ, КМУ та МФУ щодо погашення заборгованості державного бюджету за надані пільги та житлові субсидії населенню, звернення до Прем’єр-міністра України, Міністра інфраструктури  та народного депутата України щодо прискорення прийняття рішення про передачу ЦМК ДЗ "Вузлова лікарня ст. Чернігів ПЗЗ" до кінця грудня 2017 року, а також звернення до Прем’єр-міністра України щодо прискорення прийняття нормативних документів, які б надали правову можливість роботи ЦЗО органів місцевого самоврядування.

Крім того, серед додаткових питань: про дострокове припинення повноважень депутата Чернігівської міської ради Вадима Соколюка, обраного від Чернігівської міської організації Політичної партії "Об’єднання "Самопоміч", на підставі його особистої заяви. Також депутати розглянуть питання щодо звільнення Ірини Мокроусової з посади директора КП "Редакція Чернігівської міської газети "Чернігівські відомості" Чернігівської міської ради відповідно до підстав, передбачених контрактом.

Після затвердження порядку денного депутати розглянули питання про дострокове припинення повноважень депутата Вадима Соколюка. "За" це рішення проголосувало 36 депутатів. Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко подякував депутату за плідну роботу, побажав йому успіхів на новій посаді, а також висловив сподівання, що він залишиться активним громадянином нашого міста.

З питаннями порядку денного можна ознайомитись за посиланням http://chernigiv-rada.gov.ua/news/view/10430, з проектами рішень міської ради - http://chernigiv-rada.gov.ua/project/rada. Також ведеться онлайн-трансляція пленарного засідання http://chernigiv-rada.gov.ua/info/7553.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 188 нових випадків COVID-19

Виявлено 188 нових випадків COVID-19 18:35

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 6 березня в області зафіксовано 188 нових випадків COVID-19.

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння 14:54

Кілька днів тому патрульні виявили в Чернігові водія маршрутного автобусу з ознаками наркотичного сп’яніння. Чоловік погодився пройти медичний огляд у встановленому законом порядку.

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання 14:22

4 березня відбулося чергове засідання конкурсної комісії Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА з визначення програм розвитку молоді та національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету у 2021 році.

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми "Велике будівництво" 14:12

Зокрема, по Чернігівській області погоджено проєкт реконструкції будівлі Кіптівської ЗОШ І-ІІ ст. під дошкільний навчальний заклад в с.Кіпті.

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно 14:05

Громадська організація UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Волонтери з різних міст україни можуть безкоштовно записати своїх підопічних тварин на стерилізацію. Нижче будуть телефонні номери, за якими можна звертатися.