Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 15:45:49

ДФРР-2018: експерти Чернігівщини вивчають проекти

16.12.2017   10:15Агенцiя

На засіданні регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм (проектів), реалізація яких здійснюється за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році, презентували подані ініціативи.

Загалом на конкурс надійшло 422 заявки на загальну суму понад мільярд гривень. На оцінювання для кожного члена комісії припадає 142 проекти, які вони вивчатимуть до 10 січня.

Більшість проектів стосуються реконструкції будівель сфери охорони здоров’я, освіти, соціального захисту. Є заявки і на будівництво нових корпусів установ та закупівлю обладнання.

Один з основних представлених проектів пов'язаний зі створенням умов для запуску лінійного прискорювача в обласному онкодиспансері.

Варто зазначити, що активну участь в презентації та обговоренні проектів брали галузеві експерти та депутати обласної ради Дмитро Іванов, Сергій Охонько, Наталія Копиця.

Члени комісії вчергове наголошували, що оцінка безпосередньо залежить від якості написання проекту. Важливо врахувати й можливості співфінансування ініціатив.

— Я закликаю громади активно працювати над залученням коштів з усіх можливих джерел. Наразі діє чимало міжнародних програм підтримки. Державний фонд регіонального розвитку — значна складова для розвитку регіону, однак потреб маємо багато, і на все цих коштів не вистачить, — зауважила в.о першого заступника голови облдержадміністрації Юлія Свириденко.


Департамент інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

 «Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу

«Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу 12:10

До жовтня 2027 року на Чернігівщині триватиме впровадження ІІ фази програми «Партнерство за сильну Україну». Йдеться, зокрема, про швидке реагування на надзвичайні ситуації, відновлення соціальної інфраструктури, стабільну роботу підприємств житлово-комунального господарства та підтримку економічної стійкості.

російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині

російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині 12:08

Сьогодні вранці російські дрони атакували Прилуцьку міську раду та податкову у Новгород-Сіверському.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:01

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові 11:58

З 30 березня до 04 квітня у Львові відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів 2006 року народження та молодших.

Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині

Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині 11:57

З 28 до 29 березня у Словаччині відбувся Континентальний кубок з лижних гонок SLAVIC CUP (міжнародні змагання FIS).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини