Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 грудня, 08:40:01

Володимир Хоменко представив активу Городнянщини новопризначеного керівника району

15.06.2012   17:23

Згідно з розпорядженням Президента України від 13 червня 2012 року, головою Городнянської районної державної адміністрації призначено Юрія Висоцького.

15 червня голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко представив новопризначеного голову активу Городнянського району.

У заході також взяли участь заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Микола Стрілець та заступник голови облдержадміністрації Олександр Шанойло.

У своєму виступі керівник області наголосив: завдання, які стоять перед новим керівником району, дуже серйозні, але вирішити увесь комплекс існуючих проблем можливо лише у тісній співпраці з активом району та всієї громади, якщо дослухатися до думки кожного і враховувати її у своїй роботі.

«Посада голови райдержадміністрації – це велика відповідальність, перш за все, перед людьми. Перед нами стоять дуже важливі завдання щодо впровадження в життя в життя ключових пріоритетів, реформ та соціальних ініціатив, ініційованих Президентом України Віктором Януковичем.

Саме на їх виконання повинна бути спрямована спільна злагоджена робота всієї громади Городнянщини», - підкреслив Володимир Хоменко.

Він також повідомив, що обласною державною адміністрацією вживаються всі необхідні заходи для вирішення найближчим часом проблем із затримкою заробітної плати працівникам бюджетної сфери в тому числі і Городнянського району.

Голова облдержадміністрації дав новопризначеному голові райдержадміністрації Юрію Висоцькому перше доручення: особисто контролювати своєчасність виплату заробітної плати та відпускних медичним працівникам та працівникам освіти району, не допускаючи затримок.

Останні новини Чернігівщини

За допомогами від фонду звернулись  майже 70 тисяч працюючих громадян Чернігівщини

За допомогами від фонду звернулись майже 70 тисяч працюючих громадян Чернігівщини 07:38

Упродовж січня-листопада 2021 року за виплатами відповідно до загальнообов’язкового державного соціального страхування звернулись 65,8 тис працюючих громадян Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 07:37

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території Чернігівської області за період з 8:00 06 грудня по 8:00 07 грудня 2021 року

Ярослава Крамаренко про арт-проєкт «Mark Future Art» у Чернігові

Ярослава Крамаренко про арт-проєкт «Mark Future Art» у Чернігові 07:35

Учасниця проєкту «Бізнес-акселератор» Ярослава Крамаренко розповіла про свою мрію — арт-проєкт «Mark Future Art» у Чернігові

Казначейство не реєструє договорів: у Прилуках два ОСББ не можуть отримати компенсацію на утеплення

Казначейство не реєструє договорів: у Прилуках два ОСББ не можуть отримати компенсацію на утеплення 07:28

Прилуцька міська рада не може надати платіжні доручення для проведення відшкодування заходів із енергозбереження за програмою «Енергодім» для двох ОСББ (вул. Земська та вм 12).

Проєкт “Я-Медіа” на Чернігівщині: підсумки листопада

Проєкт “Я-Медіа” на Чернігівщині: підсумки листопада 07:18

На Чернігівщині триває реалізація міжнародного проєкту «Я – Медіа».