Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 грудня, 15:03:25

Відбулася позачергова сесія Козелецької селищної ради

01.12.2017   10:47

30 листопада відбулась дев'ята (позачергова) сесія Козелецької селищної ради, на якій розглянули 17 питань.

Зокрема, було затверджено  утворення відділу освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту, а також  Положення про цей відділ. Депутати також розглянули і прийняли позитивне рішення щодо прийняття у власність Козелецької селищної ради об'єкта незавершеного будівництва, який розташований за адресою: смт. Козелець, вул. Соборності, 70 (недобудова біля Козелецької ЗОШ №2).

2017 року на Чернігівщині реалізується проект придбання вкрай необхідного для області радіотерапевтичного комплексу, встановлення якого дасть можливість значно покращити якість надання медичної допомоги і збільшити тривалість життя онкохворих. 

Із прохання про виділення коштів на придбання та встановлення лінійного прискорювача листом до селищної ради звернувся головний лікар Чернігівського обласного онкодиспансеру Валерій ЗУБ. Згідно статистичних даних, які нам надала Козелецька ЦРЛ, смертність від онкологічних захворювань в нашому районі займає 2 місце, поступившись лише хворобам системи кровообігу.

А серед працездатного населення – це 3 місце за смертністю.  Нині на обліку в районній лікарні стоїть більш ніж 1000 чоловік, в середньому це 34 людини на 10 тис. населення.  Жителі нашої громади, як і всього Козелецького району в разі потреби лікуються в Чернігівському обласному онкологічному диспансері. Тому, розуміючи важливість і нагальність цього питання, рішення про виділення коштів було прийнято одноголосно.

Ще одним важливим питанням сесії було виділення бюджетних коштів для пологового відділення Козелецької ЦРЛ – на проведення поточного ремонту підлоги в коридорі, а також на купівлю фетального монітору, який дозволятиме  контролювати стан плоду безпосередньо перед початком і під час пологів. Ці питання попередньо  були розглянуті на засіданні виконавчого комітету Козелецької селищної ради. 

 
Відділ зв'язків із громадськістю, ЗМІ та громадськими організаціями

Останні новини Чернігівщини

24 грудня: цей день в Україні і світі

24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38

День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини