Чернігівська міськрада затвердила Програму організації та проведення у 2018 році громадських робіт для незайнятого населення
30 листопада, на засіданні двадцять п’ятої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання депутати затвердили Програму організації та проведення у 2018 році громадських робіт для незайнятого населення м. Чернігова.
Мета реалізації цього напрямку полягає в стимулюванні мотивації до праці та матеріальної підтримки безробітних, а для територіальної громади – в залученні додаткових трудових та фінансових ресурсів у забезпеченні благоустрою міста та соціального захисту населення.
Загальна кількість безробітних, яких планується у наступному році залучити до громадських робіт, становить 1385 осіб.
Зацікавленість в організації громадських робіт виявили, зокрема, підприємства, підпорядковані управлінню житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради. А саме: КП «Новозаводське», КП «Деснянське», КП «Спецкомбінат КПО», КП «ЖЕК-10», КП «АТП-2528», КП «ЖЕК-13». Також серед тимчасових роботодавців будуть управління праці та соціального захисту населення й КП «Чернігівське тролейбусне управління».
Організація громадських робіт фінансуватиметься з міського бюджету (975 тис. грн), а також і за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
За інформацією міського центру зайнятості, впродовж 9 місяців поточного року на обліку перебувало 6900 безробітних громадян. Із загальної кількості - працевлаштовані 1650 безробітних, 630 осіб пройшли професійне навчання, 800 мешканців міста працювали на громадських та інших роботах тимчасового характеру.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Медицина без бар’єрів: для жінок із віддалених громад Чернігівщини забезпечено доступ до життєво важливого онкоскринінгу 10:21
Чернігівський медичний центр сучасної онкології продовжує реалізацію масштабної програми скринінгу раку молочної залози, орієнтованої на жінок із найвіддаленіших куточків нашої області. Нещодавно в межах цієї ініціативи безоплатне мамографічне обстеження пройшли близько 30 мешканок Менської громади.
Чернігівський спортсмен Валерій Власенко здобув «золото» і «бронзу» міжнародного турніру 10:19
З 09 до 15 березня в місті Владиславово (Польща) відбувся Міжнародний турнір з пара тенісу настільного серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями розумового і фізичного розвитку.
Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 10:17
Вчора вдень та сьогодні вночі ворог вкотре вдарив безпілотниками по Сновській громаді Корюківського району та по місту Новгород-Сіверський.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:33
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
17 березня: цей день в Україні і світі 09:30
День 1483 Російська агресія - Day 1483 Russian aggression