Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 березня, 13:55:33

Представники Британської ради в Україні відвідали Чернігівську міську раду

24.11.2017   08:20

23 листопада, у Чернігівській міській раді відбулася зустріч з представниками Британської ради в Україні, які є також учасниками програми «Активні громадяни».

Гостей у міській раді радо привітали начальник управління стратегічного розвитку міста Борис Атрощенко та начальник фінансового управління Олена Лисенко.

Презентуючи учасникам зустрічі наше місто, Борис Атрощенко розповів про історію Чернігова, його ресурсний та туристичний потенціал, про роботу найбільш розвинених підприємств та співпрацю з містами-партнерами. Він також нагадав присутнім, що минулого року у Чернігові завдяки програмі «Активні громадяни» спільно з міською владою був проведений конкурс проектів з розвитку міського середовища. Всього на розгляд було подано 36 проектів, 6 з яких отримали фінансування. Їх тематика була різною: збільшення туристичної привабливості міста, розвиток міського середовища, проведення майстер-класів, тощо. Найбільш яскраві – це «Легенди, міфи та історія Чернігова в скульптурах», «До тебе моє місто промовляє», а також підтримка щорічного зимового фестивалю «Коза» та фестивалю креативності й інновацій «Натхнення – FEST». В рамках цих проектів на території «нижньої частини» Валу вже встановлений відлитий з металу символ міста – «клубок легенд», на міських будівлях створені графіті у стилі стрит-арт з портретами особистостей або тематичними малюнками, проведені майстер-класи від досвідчених експертів з креативності та інновацій у сферах освіти, психології, арт-урбаністиці, екології та мистецтва.

Начальник фінансового управління міської ради Олена Лисенко презентувала історію та основні засади запровадження Громадського бюджету (Бюджету участі) у місті Чернігові. Вона зазначила, що Бюджет участі створений для того, щоб чернігівці мали можливість донести свої ідеї. Зокрема, у цьому році за результатами розгляду до загальноміського голосування допущено 87 проектів, 19 з яких стали переможцями. Ці проекти реалізовуватимуться у 2018 році, на них виділено з міського бюджету 9,6 млн грн. Крім того, цього року було запроваджено електронне голосування за проекти Бюджету участі, яке працювало паралельно з паперовим.

Реалізація Громадського бюджету запускається в Чернігові вже третій рік поспіль. Кожного року робоча група аналізує минулорічний досвід і на його основі пропонує зміни до Положення. Мета цих змін – удосконалення для того, щоб проект був максимально справедливим, масовим та корисним для мешканців міста.

Після зустрічі в міській раді для представників Британської ради в Україні організована екскурсія містом.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Завершився обласний педагогічний конкурс

Завершився обласний педагогічний конкурс "#ed-вимір методичної майстерності" 12:37

Відбувся заключний, ІІІ етап обласного педагогічного конкурсу «#ed-вимір методичної майстерності» у формі онлайн-представлення його учасниками колективних проєктів «Траєкторія нашої творчості».

Заробітна плата та її виплата в Чернігові на 1 січня. ДОВІДКА

Заробітна плата та її виплата в Чернігові на 1 січня. ДОВІДКА 12:16

У IV кварталі 2020 року на підприємствах, в організаціях та установах м.Чернігова (з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше) були зайняті в середньому 69 тис. штатних працівників.

Ніжин: презентовано проєкт

Ніжин: презентовано проєкт "Greening of the Planet" 11:53

3 березня відбулася пресконференція, на якій було презентовано масштабний проєкт «Greening of the Planet».

Шукают шляхи вирішення проблемної ситуації довкола Обласного дитячого санаторію

Шукают шляхи вирішення проблемної ситуації довкола Обласного дитячого санаторію "Пролісок" 11:37

Перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш разом заступником голови ОДА Жанною Шерстюк із робочою поїздкою відвідали комунальне некомерційне підприємство «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:25

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини