Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 липня, 13:53:51

Оргкомітет з проведення ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець” в Чернігівській області визначився з переможцями

13.06.2012   18:12Агенцiя

12 червня відбулося засідання організаційного комітету з проведення ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” в Чернігівській області.

Конкурс проводиться, починаючи з 2008 року, на виконання постанови Кабінету Міністрів України. Відбувається він у три тури в номінаціях „Кращий керівник” і „Кращий спеціаліст”. Участь у Конкурсі віднесено до видів підвищення кваліфікації державних службовців.

Цьогоріч п’ятий ювілейний конкурс за звання кращого державного службовця проводиться у контексті виконання Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Президентської програми економічних реформ на 2010-2014 роки “Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава”, зокрема щодо вивчення положень нового законодавства про державну службу та антикорупційного законодавства.

Всього ж за ці роки в Конкурсі взяли участь 793 державних службовців Чернігівської обласної та районних державної адміністрацій.

У цьому році активність державних службовців також була досить високою. У І турі участь взяли 193 учасника. До участі у II турі було допущено 59 державних службовців.

II тур проходив на базі Чернігівського Центру підвищення кваліфікації. 27 посадовців – в категорії „Кращий керівник” та 32 – „Кращий спеціаліст” змагались у виконанні практичного завдання з питань службової етики і етикету, мали публічний виступ з актуальних питань суспільно-політичного розвитку країни, демонстрували обізнаність з питань державного управління.

У перший день (6 червня) змагалися представники апарату та структурних підрозділів облдержадміністрації, а 7 та 8 червня – представники районних державних адміністрацій.

За результатами виконання завдань організаційним комітетом Конкурсу було визначено 4-х переможців:
• 2-х – серед державних службовців обласної державної адміністрації (1 – у номінації “Кращий керівник” і 1 – у номінації “Кращий спеціаліст”)
• та 2-х – серед державних службовців районних державних адміністрацій (1 – у номінації “Кращий керівник” і 1 – у номінації “Кращий спеціаліст”).

Оргкомітет подякував їм за державницьку позицію, за мудрі слова, висловлені під час публічних виступів та творчий підхід до своєї справи.

Імена переможців II туру на сьогодні Оргкомітет залишає в секреті.

Дотримуючись інтриги, їх оголосять 21 червня в обласній державній адміністрації на урочистому зібранні до професійного свята – Дня державної служби.

Сподіваємось, що переможці достойно представлять нашу область на столичному рівні у заключному турі Конкурсу, який відбудеться восени цього року в м. Київ.

Необхідно зазначити, що за час існування Конкурсу представники Чернігівщини вже двічі були відзначені Всеукраїнським оргкомітетом за підсумками проведення ІІІ туру і ці перемоги наших земляків є визнанням того, що робота з кадрами в області визначена одним із головним пріоритетів, не припиняються процеси реформування державної служби відповідно до змін суспільно-економічних відносин.

При цьому все більше уваги приділяється формуванню якісного складу державних службовців, добору й професійній підготовці кадрів.

Останні новини Чернігівщини

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька 10:52

До бабусі на Ічнянщину з тимчасово окупованого Донецька вдалося повернути 11-річного Олександра.

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті 10:48

Тиждень тому 94 вихованці п’яти закладів освіти інтернатного типу з Чернігівщини поїхали оздоровлюватися до Закарпаття.

Прокуратура повертає у власність лісового фонду чотири ділянки

Прокуратура повертає у власність лісового фонду чотири ділянки 10:41

За втручання прокурора скасовано право приватної власності на ділянки лісового фонду та історико-культурного призначення оціночною вартістю понад 20 мільйонів гривень

За добу на Чернігівщині виявлено 224 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 1 липня

За добу на Чернігівщині виявлено 224 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 1 липня 10:35

Триває розмінування території області. За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 18 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 224 такі предмети.

У Чернігові створили нове комунальне підприємство

У Чернігові створили нове комунальне підприємство "Теплокомуненерго" 10:34

Створено нове комунальне підприємство “Теплокомуненерго”. Воно займатиметься веденням господарської діяльності ТЕЦ, процес повернення якої в управління міста розпочали у Чернігові минулого місяця.

АНОНСИ ПОДІЙ