Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 червня, 12:32:42

Відбулась семінар-нарада з головними інженерами та спеціалістами технічної служби хлібоприймальних та зернопереробних підприємств області

12.06.2012   16:27Агенцiя

12-го червня у м. Чернігові відбулась семінар-нарада з головними інженерами та спеціалістами технічної служби хлібоприймальних та зернопереробних підприємств області. Одним з питань, що було на порядку денному, стан забезпечення пожежної та техногенної безпеки зазначених об'єктів.

Незабаром розпочнеться гаряча пора збору врожаю. Щоб вчасно намітити та впровадити план пожежно-профілактичних заходів, ще в травні питання забезпечення пожежної безпеки місць збирання, переробки і зберігання врожаю 2012 року було розглянуто на спільній колегії Управління Держтехногенбезпеки в області і Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації. Крім того, 7 червня на засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розглянуто питання щодо забезпечення  пожежної безпеки при збиранні і зберіганні нового врожаю.
 
"Торік на Чернігівщині під час зернозбиральної компанії в сільгосппідприємствах було зареєстровано 3 пожежі, якими завдано збитків на суму понад 250 тис. гривень. На даний час працівники Держтехногенбезпеки проводять детальні обстеження всіх підприємств, які мають відношення до жнив, вручають приписи керівникам об'єктів щодо усунення у визначені терміни виявлених недоліків.

Крім того, фахівцями проводяться протипожежні інструктажі, вручаються відповідні пам'ятки, роз'яснюються та відпрацьовуються дії на випадок виникнення пожежі. Особлива увага звертається на стан електрогосподарства, протипожежного водопостачання, установок пожежної автоматики, пристроїв блискавкозахисту, забезпеченість первинними засобами пожежогасіння, проведення вогнезахисної обробки дерев'яних конструкцій.

В кожному сільгосппідприємстві за участю співробітників Держтехногенбезпеки створені комісії по перевірці технічного стану та забезпеченню сільськогосподарської техніки засобами пожежогасіння, здійснюються перевірки боєздатності сільських пожежних команд.

До початку жнив залишилось небагато часу. Тож керівникам сільгосппідприємств потрібно його використати з максимальною користю, щоб якомога швидше усунути наявні недоліки в протипожежному захисті місць збирання, переробки та зберігання врожаю. Це дасть змогу не допустити випадків пожеж і тим самим уникнути непередбачених втрат." - зазначив у своєму виступі в.о. начальника відділу державного нагляду з питань пожежної безпеки Управління Держтехногенбезпеки в області майор служби цивільного захисту Петро Дьогтяр.


Управління Держтехногенбезпеки у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: прийнято рішення щодо послаблення карантинних умов

Ніжин: прийнято рішення щодо послаблення карантинних умов 12:16

1 червня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Відбулася 69 (позачергова) сесія Прилуцької міської ради

Відбулася 69 (позачергова) сесія Прилуцької міської ради 11:53

1 червня у сесійній залі міської ради відбулося позачергове засідання 69 сесії Прилуцької міської ради 7 скликання.

Андрій Прокопенко офіційно представив голову Новгород-Сіверської райдержадміністрації - Тараса Молочка

Андрій Прокопенко офіційно представив голову Новгород-Сіверської райдержадміністрації - Тараса Молочка 10:43

1 червня голова облдержадміністрації Андрій Прокопенко разом з народним депутатом України Максимом Зуєвим офіційно представив голову Новгород-Сіверської районної державної адміністрації Тараса Молочка.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом травня вилучено майже 290 кг незаконно добутої риби і понад 6 км сіток

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом травня вилучено майже 290 кг незаконно добутої риби і понад 6 км сіток 10:36

Протягом травня 2020 року державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 205 порушень Правил рибальства.

У Центрах соціально-психологічної реабілітації дітей пройшла акція

У Центрах соціально-психологічної реабілітації дітей пройшла акція "Даруймо радість дітям" 10:22

У рамках акції «Даруймо радість дітям» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей заступник начальника Служби у справах дітей обласної державної адміністрації Юлія Олифіренко та Регіональний Уповноважений Верховної Ради з прав людини у Чернігівській області Ірина Жмака відвідали Чернігівський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та вручили його вихованцям подарунки.

АНОНСИ ПОДІЙ