Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 лютого, 04:40:25

Відбулась семінар-нарада з головними інженерами та спеціалістами технічної служби хлібоприймальних та зернопереробних підприємств області

12.06.2012   16:27Агенцiя

12-го червня у м. Чернігові відбулась семінар-нарада з головними інженерами та спеціалістами технічної служби хлібоприймальних та зернопереробних підприємств області. Одним з питань, що було на порядку денному, стан забезпечення пожежної та техногенної безпеки зазначених об'єктів.

Незабаром розпочнеться гаряча пора збору врожаю. Щоб вчасно намітити та впровадити план пожежно-профілактичних заходів, ще в травні питання забезпечення пожежної безпеки місць збирання, переробки і зберігання врожаю 2012 року було розглянуто на спільній колегії Управління Держтехногенбезпеки в області і Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації. Крім того, 7 червня на засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розглянуто питання щодо забезпечення  пожежної безпеки при збиранні і зберіганні нового врожаю.
 
"Торік на Чернігівщині під час зернозбиральної компанії в сільгосппідприємствах було зареєстровано 3 пожежі, якими завдано збитків на суму понад 250 тис. гривень. На даний час працівники Держтехногенбезпеки проводять детальні обстеження всіх підприємств, які мають відношення до жнив, вручають приписи керівникам об'єктів щодо усунення у визначені терміни виявлених недоліків.

Крім того, фахівцями проводяться протипожежні інструктажі, вручаються відповідні пам'ятки, роз'яснюються та відпрацьовуються дії на випадок виникнення пожежі. Особлива увага звертається на стан електрогосподарства, протипожежного водопостачання, установок пожежної автоматики, пристроїв блискавкозахисту, забезпеченість первинними засобами пожежогасіння, проведення вогнезахисної обробки дерев'яних конструкцій.

В кожному сільгосппідприємстві за участю співробітників Держтехногенбезпеки створені комісії по перевірці технічного стану та забезпеченню сільськогосподарської техніки засобами пожежогасіння, здійснюються перевірки боєздатності сільських пожежних команд.

До початку жнив залишилось небагато часу. Тож керівникам сільгосппідприємств потрібно його використати з максимальною користю, щоб якомога швидше усунути наявні недоліки в протипожежному захисті місць збирання, переробки та зберігання врожаю. Це дасть змогу не допустити випадків пожеж і тим самим уникнути непередбачених втрат." - зазначив у своєму виступі в.о. начальника відділу державного нагляду з питань пожежної безпеки Управління Держтехногенбезпеки в області майор служби цивільного захисту Петро Дьогтяр.


Управління Держтехногенбезпеки у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Досвід прикордонних громад Чернігівщини стане у пригоді під час повоєнного відновлення 22:41

30 січня в Укрінформі відбувалась презентація напрацювань проекту «Підвищення стійкості та безпеки звільнених територіальних громад Чернігівської області», який був реалізований у 4 пілотних територіальних громадах – Городянській, Ріпкинській, Тупичівській та Новобілоуській.

Про деколонізацію назви головної бібліотеки Чернігівщини

Про деколонізацію назви головної бібліотеки Чернігівщини 22:38

Наступного дня після вшанування подвигу Героїв Крут у ЗМІ з’явилася інформація, що за дорученням Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної військової адміністрації в Комунальному закладі «Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені В. Г. Короленка» Чернігівської обласної ради розпочато процес її перейменування.

Міжнародна організація з Нідерландів допомагає Чернігівщині у відновленні пошкоджених будинків 22:35

ZOA — міжнародна організація з надання допомоги та відновлення, яка базується в Нідерландах, і працює у 15 країнах по всьому світу

Чернігівські рятувальники роз'яснили про небезпеку виходу на тонку кригу водойм

Чернігівські рятувальники роз'яснили про небезпеку виходу на тонку кригу водойм 22:31

31 січня співробітники Головного управління та Чернігівського районного управління ДСНС в області здійснили профілактичні інструктажі серед громадян та любителів зимової риболовлі на річці Стрижень, що протікає в обласному центрі.

Обстріл села в Чернігівській області: вже 4 загиблих, одна людина поранена 22:25

Через обстріл села Єліне Чернігівської області загинули чотири людини.

АНОНСИ ПОДІЙ