Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 липня, 15:12:51

В Чернігові стартує проект з моніторингу державних закупівель

11.06.2012   18:13Агенцiя

Облдержадміністрація, райадміністрації та виконкоми міст будуть під пильним наглядом спеціально навчених громадських аудиторів, що відслідковуватимуть прозорість тендерних закупівель даними установами. Проект реалізовуватиме громадська організація "Молодь - ХХІ століття" із залученням депутатів різних рівнів та ЗМІ.

Цей проект не перший на Чернігівщині та у м.Києві, а є послідовним логічним кроком громадського моніторингу держустанов громадськістю. Так минулого року на Чернігівщині та  у м. Київ був проведений моніторинг тендерних закупівель в галузі освіти. За його підсумками  були виділені найпроблемніші моменти і були надані пропозиції щодо їх врегулювання, а також надані пропозиції щодо змін до Законів України, які регламентують проведення державних закупівель.

Завдяки минулорічному моніторингу була розроблена та адаптована унікальна методика, яка дозволяє широким колам громадськості аналізувати діяльність тендерних комітетів. Ця методика ляже в основу моніторингу і цього року. Буде проведено моніторинг діяльності тендерних комітетів на місцевому рівні під час закупівлі ними товарів та послуг на потреби діяльності місцевих органів влади.

Безпосередньо буде надіслано три хвилі інформаційних запитів, відповіді на які аналізуватимуться експертами, що пройшли відповідне навчання. Окрім того буде проведено дослідження процедури проведення закупівель.

Зайве й казати, що експерти також будуть шукати наявність корупційних схем, або підтримки "свого" бізнесу. То ж чи пройде виконавча влада Чернігівщини це випробування покаже час.

Останні новини Чернігівщини

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею 13:58

Будинок в якому зараз знаходиться Сосницький краєзнавчий музей ім. Ю.С.Виноградського, був побудований лікарем Щербаковим у 1870 році. З 1890 року належав князю Волконському. В 1899 році він був капітально відремонтований, про що свідчать дата на металевій прикрасі при вході у будинок. Останнім кому належав будинок – це був лікар П.В.Ольденборгер.

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж 13:21

В оперативному командуванні «Північ» офіційно відкрили дві казарми поліпшеного планування для військовослужбовців контрактної служби.

Двох осіб затримано за угон таксі

Двох осіб затримано за угон таксі 13:00

Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного заволодіння транспортним засобом.

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає 12:10

У Сосницькій громаді обрали переможців Громадського бюджету. Утім їх проєкти реалізовуватись в 2020 році не будуть.

За 6 місяців – 600 нових родин

За 6 місяців – 600 нових родин 11:01

Перші 6 місяців 2020 року закарбували у пам’яті кожного різні моменти, проте для молодят, які створили у цей період родини, вони залишаться знаковими впродовж усього життя.