Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 березня, 17:53:42

Компенсація пільгових перевезень: обговорення в сесійній залі міської ради

28.10.2017   08:49

На пленарному засіданні 24-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання, яке відбулося 26 жовтня, депутати затвердили Програму компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян у міському електро- та автомобільному транспорті загального користування на 2018 рік.

Сума цієї компенсації дуже велика – 80 млн грн. У порівнянні з минулим роком, враховуючи зростання вартості проїзду, ця сума виросла на 25 млн грн (2017 рік - 55 млн грн).

Враховуючи це, в сесійному залі виникло обговорення того, як бути далі: адже рано чи пізно виділяти на компенсацію пільгового проїзду такі постійно зростаючі суми місто не зможе. Разом з тим, давно вже звучать пропозиції щодо впровадження системи монетизації пільг, системи адресної допомоги людям пільгових категорій, а також запровадження електронного квитка.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко висловив свою думку з цього приводу: «Я – за, я підтримую монетизацію. Це в принципі загальнодержавна задача. Давайте разом її втілювати».

Про запровадження електронних сервісів, які могли би служити для точного обрахунку використаних пільгових поїздок, міський голова висловився обережніше. Він сказав, що готовий до змін. Проте, поки що пропозиції, які надходять, не є однозначно вигідними. Міський голова запросив депутата, який підняв це питання теж взяти активну участь у колективній роботі з пошуку ефективного рішення.

Крім того, депутатами було підняте питання забезпечення безоплатним проїздом у громадському транспорті окремих працівників, зокрема, дільничних лікарів, які обслуговують виклики додому, та патронажних медичних сестер.

В результаті обговорення різних шляхів вирішення цього питання присутні домовилися, що Програма компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян у міському електро- та автомобільному транспорті все-таки буде прийнята без правок. А питання щодо забезпечення безоплатним проїздом у громадському транспорті окремих працівників буде розглянуте на засіданні виконавчого комітету міської ради або на пленарному засіданні сесії, коли затверджуватиметься бюджет міста на 2018 рік.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Прес-брифінг "Діалог для трансформації конфліктів в громадах". ВІДЕО 17:03

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво Новобілоуської ОТГ розкажуть про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині 16:58

Поліція Чернігівської області разом з рятувальниками, медиками та органами місцевого самоврядування забезпечуватиме режим карантину в селі Комарівка Борзнянського району.

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС 12:30

Ухвалили низку важливих рішень, зокрема:

29 березня Україна перейде на літній час

29 березня Україна перейде на літній час 10:32

У ніч з 28 на 29 березня в Україні відбудеться перехід на літній час. Перевести стрілки годинника на годину вперед необхідно о 3-ій годині ранку за київським часом.

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері "Іллінська-Чернігівська" 10:25

26 березня Хресний хід навколо Чернігова був здійснений з іконою Божої Матері «Іллінська-Чернігівська».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини