Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 жовтня, 15:44:24

Компенсація пільгових перевезень: обговорення в сесійній залі міської ради

28.10.2017   08:49

На пленарному засіданні 24-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання, яке відбулося 26 жовтня, депутати затвердили Програму компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян у міському електро- та автомобільному транспорті загального користування на 2018 рік.

Сума цієї компенсації дуже велика – 80 млн грн. У порівнянні з минулим роком, враховуючи зростання вартості проїзду, ця сума виросла на 25 млн грн (2017 рік - 55 млн грн).

Враховуючи це, в сесійному залі виникло обговорення того, як бути далі: адже рано чи пізно виділяти на компенсацію пільгового проїзду такі постійно зростаючі суми місто не зможе. Разом з тим, давно вже звучать пропозиції щодо впровадження системи монетизації пільг, системи адресної допомоги людям пільгових категорій, а також запровадження електронного квитка.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко висловив свою думку з цього приводу: «Я – за, я підтримую монетизацію. Це в принципі загальнодержавна задача. Давайте разом її втілювати».

Про запровадження електронних сервісів, які могли би служити для точного обрахунку використаних пільгових поїздок, міський голова висловився обережніше. Він сказав, що готовий до змін. Проте, поки що пропозиції, які надходять, не є однозначно вигідними. Міський голова запросив депутата, який підняв це питання теж взяти активну участь у колективній роботі з пошуку ефективного рішення.

Крім того, депутатами було підняте питання забезпечення безоплатним проїздом у громадському транспорті окремих працівників, зокрема, дільничних лікарів, які обслуговують виклики додому, та патронажних медичних сестер.

В результаті обговорення різних шляхів вирішення цього питання присутні домовилися, що Програма компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян у міському електро- та автомобільному транспорті все-таки буде прийнята без правок. А питання щодо забезпечення безоплатним проїздом у громадському транспорті окремих працівників буде розглянуте на засіданні виконавчого комітету міської ради або на пленарному засіданні сесії, коли затверджуватиметься бюджет міста на 2018 рік.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Підсумки туристичного сезону-2020 у Чернігові

Підсумки туристичного сезону-2020 у Чернігові 13:20

У Чернігові підвели підсумки туристичного сезону 2020 року. Начальник управління культури і туризму міської ради Олександр Шевчук 23 жовтня розповів про результати роботи в умовах карантину.

Упродовж минулого тижня надзвичайники 45 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники 45 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 12:41

Упродовж минулого тижня з 19 по 26 жовтня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 222 чоловіка особового складу та 63 одиниці спеціальної техніки.

Процедура відновлення платоспроможності фізособи. Які умови

Процедура відновлення платоспроможності фізособи. Які умови 12:35

Громадяни, які мають борги, проте не в змозі погасити їх, можуть скористатися процедурою відновлення платоспроможностіфізичної особи.

З 1 листопада на Чернігівщині діє заборона на лов водних біоресурсів на зимувальних ямах

З 1 листопада на Чернігівщині діє заборона на лов водних біоресурсів на зимувальних ямах 12:19

З метою створення сприятливих умов для зимівлі водних біоресурсів, їх охорони, відтворення та раціонального використання з 1 листопада до початку весняно - літньої заборони, забороняється будь - який вилов водних біоресурсів на зимувальних ямах в осінньо - зимовий період 2020 - 2021 років.

Технічний стан осушувальної системи річки Остер обстежили фахівці

Технічний стан осушувальної системи річки Остер обстежили фахівці 12:14

Днями інспектори Державної екологічної інспекції у Чернігівській області спільно зі спеціалістами Ніжинської експлуатаційної дільниці Деснянського басейнового управління водних ресурсів провели виїзне обстеження осушувальної системи «Остер-II черга» на р. Остер.