Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 18 вересня, 17:14:49

Компенсація пільгових перевезень: обговорення в сесійній залі міської ради

28.10.2017   08:49

На пленарному засіданні 24-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання, яке відбулося 26 жовтня, депутати затвердили Програму компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян у міському електро- та автомобільному транспорті загального користування на 2018 рік.

Сума цієї компенсації дуже велика – 80 млн грн. У порівнянні з минулим роком, враховуючи зростання вартості проїзду, ця сума виросла на 25 млн грн (2017 рік - 55 млн грн).

Враховуючи це, в сесійному залі виникло обговорення того, як бути далі: адже рано чи пізно виділяти на компенсацію пільгового проїзду такі постійно зростаючі суми місто не зможе. Разом з тим, давно вже звучать пропозиції щодо впровадження системи монетизації пільг, системи адресної допомоги людям пільгових категорій, а також запровадження електронного квитка.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко висловив свою думку з цього приводу: «Я – за, я підтримую монетизацію. Це в принципі загальнодержавна задача. Давайте разом її втілювати».

Про запровадження електронних сервісів, які могли би служити для точного обрахунку використаних пільгових поїздок, міський голова висловився обережніше. Він сказав, що готовий до змін. Проте, поки що пропозиції, які надходять, не є однозначно вигідними. Міський голова запросив депутата, який підняв це питання теж взяти активну участь у колективній роботі з пошуку ефективного рішення.

Крім того, депутатами було підняте питання забезпечення безоплатним проїздом у громадському транспорті окремих працівників, зокрема, дільничних лікарів, які обслуговують виклики додому, та патронажних медичних сестер.

В результаті обговорення різних шляхів вирішення цього питання присутні домовилися, що Програма компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян у міському електро- та автомобільному транспорті все-таки буде прийнята без правок. А питання щодо забезпечення безоплатним проїздом у громадському транспорті окремих працівників буде розглянуте на засіданні виконавчого комітету міської ради або на пленарному засіданні сесії, коли затверджуватиметься бюджет міста на 2018 рік.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Служба автомобільних доріг зводить опори нового мосту через річку Лисогір на трасі Н-07

Служба автомобільних доріг зводить опори нового мосту через річку Лисогір на трасі Н-07 13:52

Наприкінці травня 2021 року на автодорозі Н-07 Київ - Суми - Юнаківка міст через річку Лисогір поблизу села Олексинці був закритий на реконструкцію.

 Прокуратура стягнула на користь навчального закладу м. Чернігова з недобросовісного постачальника 88 тис. грн

Прокуратура стягнула на користь навчального закладу м. Чернігова з недобросовісного постачальника 88 тис. грн 13:40

Завдяки ювенальним прокурорам Чернігівщини розірвано договір та стягнуто кошти з недобросовісного постачальника пального для навчального закладу.

Що заважає службі зайнятості стати провідним гравцем на ринку праці?

Що заважає службі зайнятості стати провідним гравцем на ринку праці? 13:32

Відповідь на це питання отримали під час ділової гри «Підбір кадрів», участь в якій взяли керівники обласного центру зайнятості та його структурних підрозділів.

Місцеві бюджети Чернігівщини отримали майже 4,7 мільярда гривень податків і зборів

Місцеві бюджети Чернігівщини отримали майже 4,7 мільярда гривень податків і зборів 13:24

До місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за вісім місяців поточного року надійшло близько 4,7 млрд грн від сплати податків і зборів.

Вбивство 23-річної з особливою жорстокістю та цинізмом. Прокуратура наполягає на довічному позбавленні волі обвинуваченому

Вбивство 23-річної з особливою жорстокістю та цинізмом. Прокуратура наполягає на довічному позбавленні волі обвинуваченому 13:16

Чернігівською обласною прокуратурою подано апеляційну скаргу на вирок Менського районного суду від 06.09.2021, яким 27-річного мешканця м. Семенівка визнаного винуватим за п. 7 ч. 2 ст 115 КК України (умисне вбивство з хуліганських мотивів) та призначено покарання у виді 15 років позбавлення волі.