Чернігівські просвітяни знову обрали керівником міської організації Андрія Глухенького
26 жовтня відбулася звітно-виборна конференція Чернігівської міського об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка.
Її голова – Андрій Глухенький – розповів про діяльність місцевого осередку за чотири роки. Просвітяни наголосили на необхідності активізації її роботи. Було підтримано звернення до міського голови В.Атрошенка щодо зміни табличок на декомунізованих вулицях у Чернігові.
Роботу міської організації визнано задовільною, її головою знову обрано Андрія Глухенького, заступниками – Надію Галковську та Ігоря Коцюбинського. Просвітяни також обрали Раду міської організації та контрольно-ревізійну комісію, делегатів на обласну конференцію, яка відбудеться 11 листопада 2017 року.
Звітно-виборна конференція проходила у приміщенні Чернігівського літературно-меморіального музеї-заповіднику ім. М.Коцюбинського.
Останні новини Чернігівщини
Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18
Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.
Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27
Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42
Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).
«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20
6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.
Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46
У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».