Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 вересня, 23:56:56

До структури виконавчих органів Чернігівської міської ради внесені зміни

27.10.2017   09:44

26 жовтня, на засіданні двадцять четвертої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання депутати одним із додаткових розглянули питання про внесення змін до структури виконавчих органів міської ради.

Відповідно до прийнятого рішення Чернігівська міська рада вирішила:
Перейменувати структурний підрозділ (зі статусом юридичної особи) – управління транспорту та зв’язку Чернігівської міської ради в управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв'язку Чернігівської міської ради (що відповідатиме Коду нової відомчої класифікації 19 – орган з питань інфраструктури).

Припинити шляхом реорганізації через приєднання до Виконавчого комітету Чернігівської міської ради структурні підрозділи (зі статусом юридичної особи):
- управління квартирного обліку та приватизації житлового фонду Чернігівської міської ради;
- управління стратегічного розвитку міста Чернігівської міської ради.

Утворити нові структурні підрозділи (без статусу юридичної особи), для подальшого виконання покладених завдань і функцій, відповідно:
- відділ квартирного обліку та приватизації житлового фонду Чернігівської міської ради;
- відділ міжнародних відносин Чернігівської міської ради.

Крім того, відповідним рішенням обрані голови комісій з припинення, яким доручено подати в установленому порядку на затвердження міському голові пропозиції щодо кількісного та персонального складу комісій з припинення.

Як пояснила начальник фінансового управління міської ради Олена Лисенко, передумовою прийняття цього рішення є Наказ Міністерства фінансів України (№ 793 від 20 вересня 2017 року), яким затверджено нову Типову відомчу класифікацію видатків та кредитування місцевих бюджетів. Цей Наказ набирає чинності з 1 січня 2018 року. Відомча класифікація містить кодифікований перелік головних розпорядників коштів місцевого бюджету, на основі якої Казначейство України складає та веде єдиний реєстр усіх розпорядників і одержувачів бюджетних коштів.

Відповідно до нової відомчої класифікації з 1 січня 2018 року в ній не передбачені коди для трьох головних розпорядників коштів міського бюджету, а саме структурних підрозділів Чернігівської міської ради (зі статусом юридичної особи):
управління транспорту та зв’язку;
управління квартирного обліку та приватизації житлового фонду;
управління стратегічного розвитку міста.

За словами начальника юридичного відділу міської ради Романа Миколаєнка, зазначені зміни до структури виконавчих органів Чернігівської міської ради вносяться з метою врегулювання питань фінансування головних розпорядників коштів міського бюджету з 1 січня 2018 року. "На даний час інших варіантів не має, оскільки з нового року не можна буде виплачувати заробітну плату людям, які будуть там працювати, якщо залишити так як є", - сказав він.
 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

 У Чернігові відбувся «Нова пошта напівмарафон»

У Чернігові відбувся «Нова пошта напівмарафон» 17:48

19 вересня у Чернігові пройшов напівмарафон Нової пошти. Забіги стартували з Красної площі та об’єднали понад 1500 бігунів.

«ШКВАРКА-FEST»: спортивно, весело та смачно. У Семенівці по-новому відзначили День міста

«ШКВАРКА-FEST»: спортивно, весело та смачно. У Семенівці по-новому відзначили День міста 17:37

Щороку, у вересні, жителі Семенівки з нетерпінням чекають свята, яке об’єднує нас усіх – День міста.

Прокуратура через суд домоглася забезпечити належне збереження ботанічного заказника місцевого значення «Косий клин» 17:22

Рішенням Чернігівського окружного адміністративного суду у повному обсязі задоволено позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури до ДП «Новгород-Сіверське лісове господарство» про визнання бездіяльності протиправною та зобов’язання забезпечити організацію проведення робіт із винесення меж ботанічного заказника місцевого значення «Косий клин» площею 183 га та закріплення їх в натурі (на місцевості).

Сільські бібліотеки Чернігівщини отримали 100 комп’ютерів у рамках проекту «Дія. Цифрова освіта»

Сільські бібліотеки Чернігівщини отримали 100 комп’ютерів у рамках проекту «Дія. Цифрова освіта» 17:21

Передача техніки відбулася 20 вересня у Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Володимира Короленка.

«Мобільна майстерня «Plastic Fantastic»».

«Мобільна майстерня «Plastic Fantastic»». 17:14

В планах організаторів проєкту долучити до сортування пластикових відходів дітей міста Чернігова та їх батьків.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини