Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 лютого, 15:44:49

Великопольське воєводство - Чернігівщина: в обласній раді обговорено основні аспекти співпраці

04.10.2017   09:48Агенцiя

3 жовтня голова обласної ради Ігор Вдовенко зустрівся з делегацією Великопольського воєводства Республіки Польща.

У її складі на Чернігівщину завітали заступник президента Великопольського Союзу роботодавців LEWIATAN Пьотр Ставінський, директор Бюро Малгожата Анімуцька та представник Великопольської групи ProProgress Томаш Крушинський.

Учасники заходу обговорили можливості співпраці на регіональному рівні між Чернігівщиною і Великопольським воєводством.

Ігор Вдовенко подякував гостям за увагу до Чернігівського регіону. За його словами, з моменту першого знайомства, кожна така зустріч сприяє розвитку співпраці та появі нових ідей, які заслуговують на увагу. Голова обласної ради окремо зупинився на питаннях співпраці між польськими гмінами та нашими територіальними громадами, які на його погляд, повинні мати різносторонній характер, і, особливо, в соціально-економічній сфері.

Керівник ознайомив членів делегації з матеріалами по двох територіальних громадах Чернігівської області – Сновської міської ради та Іванівської сільської ради Чернігівського району, де діють підприємства, які могли б зацікавити польську сторону для налагодження взаємовигідних відносин.

У свою чергу, представник Союзу роботодавців воєводства Пьотр Ставінський також акцентував увагу на встановленні контактів між гмінами Республіки Польща і Українськими ОТГ. За його словами, доцільно було б провести спеціальну конференцію та обговорити на ній конкретні напрямки співпраці між адміністраціями та підприємствами, що сприяло б обміну досвідом та напрацюванню конкретних практичних і теоретичних аспектів взаємодії.

У ході сьогоднішньої зустрічі сторони також торкнулися питань масового працевлаштування українських громадян на польських підприємствах. За словами Ігоря Вдовенка, нині державна політика України як і більшості вітчизняних підприємств спрямована на те, щоб якомога зменшити цей відтік робочої сили та зробити все залежне аби таке працевлаштування у сусідній державі набуло статусу стажування, після якого б наші громадяни, вже з набутим досвідом поверталися б на українські підприємства, де створюються нові робочі місця.

Разом з тим, присутні обговорили організаційні питання можливої реалізації спільних проектів з обміну студентами між вищими навчальними закладами і професійно-технічними училищами та стосовно стажування кадрів.

Голова обласної ради висловив зацікавленість у співпраці між сусідніми країнами та сподівання, що цей процес не матиме складнощів і принесе користь обом сусіднім Європейським регіонам.


Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу 14:06

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі.

 Є злочин, є вирок, а чи буде покарання?

Є злочин, є вирок, а чи буде покарання? 13:57

«Злочин-вирок-покарання» – узагальнена послідовність кримінального провадження. Змінити цей алгоритм може лише вичерпний перелік винятків, визначений чинним законодавством.

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини 13:53

Прилуцькою окружною прокуратурою встановлено факт протиправної бездіяльності відділу освіти, культури та спорту Парафіївської селищної ради Прилуцького району, що полягає у неподанні до органу охорони культурної спадщини вищого рівня пропозиції про занесення об'єкта культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам'яток України щодо об’єкта культурної спадщини – поселення «Петрушівка - 1» 1 тис. до н.е. (охоронний № 7266-Чр), який занесений до переліку щойно виявлених об’єктів культурної спадщини Чернігівської області.

Лосі, козулі, дикі кабани: як чернігівець Олександр Михайлов ловить диких тварин на фотопастку 10:28

Лосі, козулі, дикі кабани, бобер та різні птахи потрапляють до фотопасток чернігівця Олександра Михайлова. Він — засновник клубу екстремального відпочинку та два роки займається таким хобі як фотополювання. Чи безпечне таке заняття та як зробити фото диких тварин у лісі – читайте далі.

Атрошенко назвав виконувача обов'язків міського голови та розповів як працюватиме міська влада Чернігова 10:23

1 лютого міського голову Чернігова Владислава Атрошенка відсторонили від відповідної посади строком на один рік. Таке рішення 1 лютого ухвалив Львівський апеляційний суд під час розгляду апеляції на рішення Яворівського районного суду, який 7 грудня 2022 року на рік заборонив міському голові Чернігова Владиславу Атрошенку обіймати свою посаду.