Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 27 листопада, 23:07:12

Засідання виконавчого комітету Ніжинскої міськради

23.09.2017   15:37

Відбулось чергове засідання виконавчого комітету на чолі з міським головою Анатолієм Лінником.

На порядку денному розглядались наступні проекти рішень:

- Про видалення зелених насаджень на території м. Ніжина;

- Про внесення змін до додатку № 1 рішення виконавчого комітету Ніжинської міської ради від 07.04.2016 року № 82 «Про граничні суми витрат»;

- Про погодження режиму роботи;

- Про видачу дублікатів свідоцтв про право власності на об`єкти нерухомого нерухомого майна в м. Ніжині;

- Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води по товариству з обмеженою відповідальністю «НіжинТеплоМережі»;

- Про відзначення з нагоди Дня машинобудівника України;

- Про розгляд матеріалів опікунської ради;

- Про розміщення тимчасових споруд у м. Ніжині;

- Про затвердження висновків незалежних оцінок про вартість об`єктів міської комунальної власності;

- Про внесення змін у Додаток 5 до рішення виконавчого комітету Ніжинської міської ради від 31 серпня 2017 року № 206 «Про організацію та проведення на території громади міста Ніжина чергового призову на строкову військову службу громадян України у жовтні – листопаді 2017 року» та затвердження його в новій редакції;

- Про доповнення додатків 2, 3, 4 до рішення виконавчого комітету Ніжинської міської ради від 31. 08. 2017 р. № 210 «Про затвердження списків учнів загальноосвітніх навчальних закладів на харчування за кошти міського бюджету у 2017 – 2018 н. р.»;

- Про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 213 від 07 вересня 2017 року «Про фінансування заходів міської програми розвитку культури, мистецтва і охорони культурної спадщини».

Члени виконавчого комітету ознайомилися із запропонованими проектами та прийняли відповідні рішення. Більшість проектів мали технічний характер, тому були підтримані одноголосно. Особливу увагу звернули на 5 питання «Про встановлення тарифів».

Було зазначено, що планується збільшення тарифів майже на 12% для населення та на 40% для установ. З цього приводу виникли деякі суперечні питання. Та як зазначив Григорій Олійник: «Необхідно щоб ми ввійшли до опалювального сезону з чіткими тарифами». Тому було прийнято відправити дане рішення на доопрацювання з подальшим винесенням на засідання комісії міської ради з майнових та житлово-комунальних питань. «Необхідно розглянути можливості місцевого бюджету, щоб мінімізувати витрати населення» - підкреслив Анатолій Лінник.

Виконавчим комітетом було одноголосно погоджено рішення "Про доповнення додатків 2, 3, 4 до рішення виконавчого комітету Ніжинської міської ради від 31. 08. 2017 р. № 210 «Про затвердження списків учнів загальноосвітніх навчальних закладів на харчування за кошти міського бюджету у 2017 – 2018 н. р.».  Безкоштовно будуть харчуватися 72 учні. Це діти із малозабезпечених сімей, дітей переселенців із зони АТО та воїнів АТО.

На кінець засідання у «Різному» постало питання до управління освіти «Про необхідність попередньої проплати за опалення ПАТ «Чернігівгаз», щоб опалювання у цьому році почалося вчасно і без будь-яких ускладнень. Потому, розглянули питання щодо законності розміщення реклами та білбордів по вулиці Незалежності біля кафе «Анастасія» та біля шиномонтажу.

         
Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

Талалаївська селищна громада отримала шкільний автобус чернігівського виробництва

Талалаївська селищна громада отримала шкільний автобус чернігівського виробництва 09:34

Транспорт придбаний за рахунок зекономлених коштів державної субвенції та співфінансування з місцевих бюджетів.

У бібліотеці ім.М.Коцюбинського розповіли про збірку документів

У бібліотеці ім.М.Коцюбинського розповіли про збірку документів "Чорні дошки України. Чернігівська область" 09:23

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського представили унікальну збірку документів та матеріалів, які проливають світло на ще одну сторінку в дослідженнях Голодомору-геноциду 1932 – 1933 років в Україні.

Чернігівська область: сапери ДСНС знищили  протитанкову міну ТМ-43

Чернігівська область: сапери ДСНС знищили протитанкову міну ТМ-43 09:16

26 листопада об 11:50 саперами групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС України у Чернігівській області знищено протитанкову міну ТМ-43 часів Другої світової війни.

Під міськрадою Чернігова протестували проти продажу землі парку «Ялівщина»

Під міськрадою Чернігова протестували проти продажу землі парку «Ялівщина» 09:07

У Чернігові 25 листопада перед сесією міської ради більше сотні активістів протестували проти можливого продажу будівлі Центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю та 3,5 га прилеглої території регіонального ландшафтного парку "Ялівщина".

Центри масової вакцинації в Чернігові наступного тижня змінять графік роботи

Центри масової вакцинації в Чернігові наступного тижня змінять графік роботи 09:02

Центри масової вакцинації проти COVID-19 у Чернігові наступного тижня частково змінять свій графік роботи.