Свято на “Казбеку” від Артура Зінов’єва
До Дня захисту дітей прес-секретар міського благодійного фонду “Милосердя і доброта” Артур Зінов’єв за підтримки Чернігівського міського голови Олександра Соколова для дітей та їх батьків, які є членами фонду, влаштував свято на катері “Казбек”.
Покататися по Десні зібралося понад сто дітей різного віку – від зовсім маленьких до підлітків. Більшість з них – з багатодітних та малозабезпечених родин і такі подорожі не часто можуть собі дозволити. Тому ця подорож для них була справжнім святом і запам’ятається надовго. Діти частувалися морозивом та з задоволенням оглядали місцеві краєвиди та фотографувалися. Та найголовніше – вони знайшли нових друзів.
Артур Зінов’єв вважає, що такі свята необхідно влаштовувати для дітей не тільки на День захисту дітей, а якомога частіше, щоб діти відчували турботу від дорослих. Загалом влада, на всіх рівняє має більше приділяти уваги дітям і дбати про них.
Останні новини Чернігівщини
Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18
Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.
Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27
Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42
Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).
«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20
6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.
Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46
У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».