Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 грудня, 13:47:31

При народженні третьої й кожної наступної дитини в Чернігові пропонують надавати міську допомогу в 10 тис. грн.

19.09.2017   09:55

За пропозицією Чернігівського міського голови, виконавчий комітет міської ради погодив Програму підтримки народжуваності в м. Чернігові на 2017-2022 роки, яка передбачає виплату з міського бюджету додаткової допомоги в 10 тис. грн. сім’ям при народженні кожної третьої і наступної дитини.

Владислав Атрошенко:
- Насправді збереження титульної нації на території держави, в якій вона проживає – дуже важливе питання. Я вважаю, що сьогодні значні темпи скорочення населення України є наслідком насамперед вже третього десятиліття політичної й економічної нестабільності. Проблема підсилюється ще й трудовою міграцією, тобто виїздом людей на роботу за кордон. Багато з них потім вже в Україну й не повертаються. Результат – зменшення населення. Це державне питання: Верховної Ради, Президента України, Уряду. І очевидно, що вони її чують і бачать.

Я вірю в те, що політична стабільність буде і що наша країна вийде на шлях сталого економічного розвитку – або вона взагалі не відбудеться.

А на місцевому рівні ми вже зараз можемо демонструвати цю стабільність, робити кроки до відновлення інфраструктури нашого міста. І ми в змозі також робити певні кроки для того, щоби чернігівці бачили, що міська влада не байдужа до проблеми скорочення населення. І що в межах наших можливостей ми підтримуємо, підставляємо плече тим сім’ям, які мають відповідальність, які є патріотами – які народжують трьох і більше дітей.

Якою би ця сума не була – вона є символічною. Це не кошти, достатні на те, щоби виростити дитину. Навряд чи міському бюджету було би це під силу. Але я вважаю, що ця невеличка сума, яку я пропоную закласти – 10 тис грн, – теж буде допомогою батькам.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

«Велике будівництво»: в Обласному молодіжному центрі розпочалася реставрація

«Велике будівництво»: в Обласному молодіжному центрі розпочалася реставрація 12:46

На базі Чернігівського обласного молодіжного центру, що в приміщенні колишнього кінотеатру ім. Щорса, буде створено Хаб соціального партнерства підприємництва та інституційного розвитку.

Закінчується термін подання декларації за 2020 рік для отримання податкової знижки

Закінчується термін подання декларації за 2020 рік для отримання податкової знижки 12:43

Повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна скориставшись правом на податкову знижку,

Поліція Чернігівщини встановлює обставини смертельної ДТП за участю вантажівки і трактора

Поліція Чернігівщини встановлює обставини смертельної ДТП за участю вантажівки і трактора 12:42

Внаслідок автопригоди одна людина загинула, ще одна – госпіталізована. На місці події працює слідчо-оперативна група поліції та слідчі з розслідування злочинів у сфері транспорту.

Майже 5000 га офіційних лісів з'явиться у Корюківській громаді впродовж 2022-2023 рр.

Майже 5000 га офіційних лісів з'явиться у Корюківській громаді впродовж 2022-2023 рр. 12:40

Про це повідомив голова Корюківської міської громади Ратан Ахмедов.

 Правом на податкову знижку скористалися 4,5 тис мешканців Чернігівщини

Правом на податкову знижку скористалися 4,5 тис мешканців Чернігівщини 12:33

Протягом січня–листопада 2021 року податкові декларації про майновий стан і доходи за 2020 рік у зв’язку з використанням права на податкову знижку подали понад 4,5 тисяч мешканців Чернігівської області, які визначили до повернення з бюджету 12,4 млн грн податку на доходи фізичних осіб.