Управління патрульної поліції перебирає на себе обов’язки з надання адміністративних і господарських послуг
Управління патрульної поліції Чернігова перебирає на себе обов’язки з надання адміністративних і господарських послуг у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху на території Чернігівської області.
Із 17 вересня надання всіх адміністративних і господарських послуг у сфері безпеки дорожнього руху в Чернігові та Чернігівській області здійснює виключно Управління патрульної поліції у місті Чернігові.
До зазначених послуг належать: забезпечення безпеки дорожнього руху; супроводження спеціального транспорту; погодження проектів на будівництво, реконструкцію і ремонт автомобільних доріг, залізничних переїздів, комплексів дорожнього сервісу та інших споруд у межах відведення автомобільних доріг або червоних ліній міських вулиць і доріг; погодження пропозицій щодо обладнання засобами організації дорожнього руху місць виконання дорожніх робіт, проектів та схем організації дорожнього руху, маршрутів руху пасажирського транспорту, порядку проведення спортивних й інших масових заходів, які можуть створити перешкоди дорожньому руху; видача дозволів на участь у дорожньому русі транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні; видача в установленому порядку документів щодо погодження маршрутів руху транспортних засобів під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів тощо.
Управління патрульної поліції у місті Чернігові знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Громадська, 66. Телефон: (0462) 72-36-37. Графік роботи: понеділок – четвер: з 9.00 до 13.00 та з 14.00 до 18.00, п’ятниця: з 9.00 до 13.00 та з 14.00 до 17.00.
Останні новини Чернігівщини
Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47
За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.
Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40
Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.
Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18
13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.
Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34
Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.
Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11
Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.