Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 жовтня, 07:23:01

На березі Десни з'явиться майданчик здоров'я

05.06.2012   13:38

На околиці Чернігова у мальовничому куточку на березі Десни переходить в завершальну стадію будівництво спортивно-оздоровчого комплексу, який має стати ще одним майданчиком здоров'я в місті.

В цьому змогли переконатися чернігівські журналісти, які взяли участь у прес-турі на спортивно-оздоровчий комплекс напередодні професійного свята Дня журналіста.
На замовлення прокуратури Чернігівської області комплекс споруджує ПАТ "Будівельна компанія "Домобудівник " - один з лідерів будівельної галузі в регіоні.

 Спортивний комплекс матиме все необхідне для занять ігровими видами спорту та фізкультурою. Але нічого зайвого. Він складається з футбольного, баскетбольного,  волейбольного полів, а також майданчику спортивних снарядів - турників, брусів, бумів тощо.

Жодної копійки з бюджету держави чи територіальної громади на будівництво не витрачено.  Облаштувати спорткомплекс прокуратурі допомагає сам  підрядник. Адже ПАТ "Домобудівник" велика організація, в якій працює півтисячі людей. Половина з них молодь - активні хлопці та дівчата, які теж прагнуть займатися спортом. Тому протягом 5 років робітники "Домобудівника" безкоштовно будуть оздоровлюватися спільно з працівниками прокуратури.

Взагалі спорткомплекс прокуратури стане місцем змагань місцевих команд товариства "Динамо", членами якого є колектив прокуратури. Раді будемо позмагатися з командами депутатів міської та обласної ради, журналістами та й взагалі небайдужими до спорту.

В сьогоднішніх умовах постійної зміни цін на будівельному ринку  можна говорити лише про орієнтовну  вартість робіт. У будь якому разі вона не перевищить 500 тисяч гривень.
Наголошуємо, що спорткомплекс будується не тільки для оздоровлення працівників прокуратури, інших силових структур, але й проведення змагань із спортивними командами міста та області.

Він має стати ще одним центром організованого фізкультурного руху в Чернігові.

Останні новини Чернігівщини

Прилуки: відбулося засідання виконавчого комітету

Прилуки: відбулося засідання виконавчого комітету 15:33

20 жовтня у сесійній залі міської ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради під головуванням міського голови Ольги Попенко.

Рівень готовності об’єктів

Рівень готовності об’єктів "Великого будівництва" на Чернігівщині - 93,5% 15:10

20 жовтня перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний провів онлайн-нараду щодо стану реалізації проєктів у 2020 році в рамках Програми Президента України «Велике будівництво» та проєктів, що фінансуються за кошти ДФРР.

Під час перевірок об'єктів водопостачання Держпродспоживслужба не виявила порушень санітарного законодавства

Під час перевірок об'єктів водопостачання Держпродспоживслужба не виявила порушень санітарного законодавства 14:45

Протягом липня-вересня фахівці відділів державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства територіальних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області взяли участь у комісійних обстеженнях 17 об’єктів децентралізованого і 39 - централізованого водопостачання. Під час перевірок порушень вимог санітарного законодавства не виявлено.

Берегині молодого лісу

Берегині молодого лісу 14:37

Догляд за молодим лісом – одне із головних завдань у роботі чернігівських лісівників.

Бебі-бум на двійнят та трійнят: скільки з початку року народилося на Чернігівщині

Бебі-бум на двійнят та трійнят: скільки з початку року народилося на Чернігівщині 14:32

З початку 2020 року сім’ї на Чернігівщині поповнилися 4450 дітьми.