Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 лютого, 14:12:33

Відбулась мирна акція

14.09.2017   08:08Агенцiя

13 вересня відбулась мирна акція руху «ПРОФСПІЛКОВИЙ НАСТУП» за участі представників Федерації незалежних профспілок України, Всеукраїнської незалежної профспілки «Трудящі» та Чернігівської обласної організації Всеукраїнської незалежної профспілки «Трудящі».

Підставою, що спонукала профспілкових лідерів до проведення зазначеної акції, стало подання на участь у конкурсі на заняття вакантної посади начальника Головного управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів в Чернігівській області – деяких осіб, які мають намір керувати колективом управління, кількістю близько 1500 чоловік.

Ці особи не мають необхідної професійної компетентності в сфері діяльності управління та не відповідають визначеному законодавством принципу доброчесності, що передбачає спрямованість дій державного службовця на захист публічних інтересів та відмова державного службовця від превалювання приватного інтересу під час здійснення наданих йому повноважень (ст. 4 ЗУ «Про державну службу»).

Профспілки вважають неприпустимим той безлад та зловживання, які тривають той безлад та зловживання, які тривають в сфері АПК області. В даний час готується підписання Галузевої угоди в сфері АПК і профспілки підтримали боротьбу уряду з рейдерством від якого страждає сільське господарство України.

Рейдерство фактично існує завдяки не завдяки не доброчесності ряда чиновників. В тому числі, увагу привернуло кричуще нахабство одного з високопосадовців області – Ю. Павлішена. Будучі пов’язаним з основними фігурантами гучного скандалу з приводу зловживань в сфері ветеринарії він всупереч закону «Про очищення влади» та принципам доброчесності ЗУ «Про державну службу» знову вирішив очолити не лише ветеринарію а і все Головне Управління Держпродспоживслужби вЧернігівській області.

Громадськість вважає це найгрубішим порушенням ст.4 ЗУ «Про державну службу» а пункту 3 Порядку проведення конкурсу на зайняття посади державної служби.


Федерація Незалежних Профспілок України

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська область на 40% збільшила свій індекс євроінтеграції

Чернігівська область на 40% збільшила свій індекс євроінтеграції 11:45

Про це повідомив Максим Корявець президент ГО «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень» під час круглого столу «Індекс Євроінтеграційного Економічного Поступу в Україні за 2014 – 2016 роки. Презентація результатів у Чернігівській області», який відбувся 23 лютого у прес-центрі «Чернігівський вибір».

Звернення жителів Макіївської громади. ДОКУМЕНТ

Звернення жителів Макіївської громади. ДОКУМЕНТ 11:07

Макіївка – громада з надією на відродження!

За повозом прокурора скасовано рішення сесії ради про надання дозволу на виготовлення близькій особі депутата проекту землеустрою

За повозом прокурора скасовано рішення сесії ради про надання дозволу на виготовлення близькій особі депутата проекту землеустрою 10:58

Реалізуючи конституційну функцію представництва інтересів держави в суді та керуючись вимогами ст. 67 Закону України «Про запобігання корупції», прокуратурою в судовому порядку оскаржено рішення сесії Лосинівської сільської ради про надання дозволу на виготовлення близькій особі депутата цієї ж ради проекту землеустрою із встановлення меж ділянки площею 0,24 га для ведення особистого селянського господарства.

Менська громада продовжує роботу над Статутом

Менська громада продовжує роботу над Статутом 10:55

23 лютого у Менській міській раді відбулося перше засідання робочої групи в форматі круглого столу з підготовки Статуту Менської об’єднаної територіальної громади.

Архітектурний конкурс проектів Меморіалу Захисникам України в Чернігові відбувся, але переможця не обрано

Архітектурний конкурс проектів Меморіалу Захисникам України в Чернігові відбувся, але переможця не обрано 10:22

Повторний архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію щодо спорудження Меморіалу Захисникам України в Чернігові відбувся і завершився, але жодну з проектних пропозицій не обрано.

АНОНСИ ПОДІЙ