Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 квітня, 13:32:40

Присяга на вірність Батьківщині ФОТОрепортаж

05.06.2012   12:42Агенцiя

650 юнаків із усіх областей України поповнили ряди військових частин Державної спеціальної служби транспорту Міністерства інфраструктури.

На складання присяги молодими воїнами до 8-го навчального центру в Чернігові завітали Голова Держспецтрансслужби генерал-лейтенант Микола Мальков, перший заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Станіслав Прокопенко, міський голова Чернігова Олександр Соколов та Архиєпископ Чернігівській і Новгород-Сіверський Амвросій.

 Як зазначив Микола Мальков: - "Навчальний полк Держспецтрансслужби окрім виховання та фізичного розвитку дає юнакам можливість отримати фах. У відомстві пропонують 22 спеціальності - командири відділень, сапери, санітарні інструктори,кранівники,кухарі та інші". Загалом цьогоріч лави військових залізничників поповнили 1200 молодих людей. За словами першого  заступника губернатора Чернігівщини Станіслава Прокопенка - "Залізничний полк показує найвищу підготовку - це і казарми і медпункти. Я впевнений що на чернігівщині служити цікаво і модно" - сказав він.

З першими кроками в армії солдат вітали їхні командири, батьки, родичі й друзі, а також  військовий оркестр та підрозділ почесної варти. А в Держспецтрансслужбі пообіцяли - юнаків виховуватимуть так, аби ті стали мужніми захисниками та справжніми патріотами України.


Прес-служба Голови Адміністрації ДССТ

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43

Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.

 Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39

За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.

Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37

Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».

Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36

Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:28

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини