Погоджувальна рада затвердила порядок денний 23-ї сесії Чернігівської міської ради 7 скликання
11 вересня, погоджувальна рада затвердила перелік питань порядку денного, що вносяться на розгляд двадцять третьої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання.
На розгляд депутатів пропонується 17 питань, підготовлених структурними підрозділами міської ради. Про це на початку засідання повідомив секретар Чернігівської міської ради Максим Черненок.
Протягом цього тижня проходитимуть засідання постійних комісій міської ради, під час яких всі питання порядку денного будуть вивчатися більш детально.
Пленарне засідання 23-ї сесії відбудеться 21 серпня 2017 року о 10-й годині в залі засідань міської ради (вул. Магістратська, 7).
Більш детально з розпорядженням міського голови про скликання 23-ї сесії Чернігівської міської ради 7 скликання, порядком денним та графіком засідань постійних депутатських комісій можна ознайомитися на офіційному веб-порталі міської ради в рубриках "Нормативні документи" і "Актуально".
Під час погоджувальної ради заступник міського голови Олександр Ломако запросив усіх бажаючих депутатів взяти участь в офіційних урочистих заходах з нагоди Дня міста перед початком пленарного засідання сесії. 21 вересня вони розпочнуться о 9:30 з покладання квітів до братської могили у сквері імені Попудренка.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.