Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 жовтня, 05:55:02

Володимир Поліщук: Бажаю щиро, щоби дитячі мрії втілювалися у реальність

05.06.2012   09:22Агенцiя

До дня захисту дітей громадсько-політичний діяч Володимир Поліщук вручив подарунки малечі із селищ Гончарівське, Замглай та села Мньов Чернігівського району

Володимир Поліщук привітав дітей Чернігівського району зі святом

Володимир Поліщук привітав дітей Чернігівського району зі святом

Перший візит відбувся до Гончарівського, на запрошення селищного голови, який і організував свято. Допоміг йому у цьому майор Володимир Юрченко, начальник місцевого Будинку офіцерів. Розваги, конкурси та солодкі призи отримали юні гончарівці як від Володимира Поліщука так і від місцевих підприємців. Подарунки для дітей тим важливі, що за словами представників місцевої влади нині ситуація із фінансуванням культурних заходів сутужна.

Дорога до Мньова виявилася нелегкою - ями, розбите асфальтове покриття. Вже багато років обіцяло районне керівництво полагодити дорогу, але обіцянки-цяцянки. Тож діти з радістю отримали подарунки від благодійника, адже нечасто по цій подзьобаній дорозі доїжджають до села добрі люди. В одного з юних мньовчан - Ярослава Пащенка, цього дня виявилося подвійне свято - йому виповнилося 10 років. Тож в додаток до солодощів він отримав приємний сюрприз і вдома.

Наступним пунктом де дітлахи отримали подарунки став дитячий садок у селищі Замглай, куди Володимир Поліщук прибув  особисто.

"Діти це наше майбутнє! - твердо зазначив Володимир Поліщук - До мене, як до громадського діяча, постійно звертаються жителі Чернігівщини зі своїми думками, мріями і прекрасними планами стосовно дітей. Дитинство неповторне, і від того, що побачать і відчують майбутні громадяни України залежить доля нашорї Держави. Мене хвилюють дитячі очі, що там? Біль чи радість? Горе чи щастя? Космічна мрія чи, чорна безнадія. Моє власне життя починалося з гіркої втрати рідних мені людей. а тому проблеми дітей мені близькі і зрозумілі. Бажаю щиро, щоби дитячі мрії  втілювалися у реальність".

PR

Останні новини Чернігівщини

Прилуки: відбулося засідання виконавчого комітету

Прилуки: відбулося засідання виконавчого комітету 15:33

20 жовтня у сесійній залі міської ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради під головуванням міського голови Ольги Попенко.

Рівень готовності об’єктів

Рівень готовності об’єктів "Великого будівництва" на Чернігівщині - 93,5% 15:10

20 жовтня перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний провів онлайн-нараду щодо стану реалізації проєктів у 2020 році в рамках Програми Президента України «Велике будівництво» та проєктів, що фінансуються за кошти ДФРР.

Під час перевірок об'єктів водопостачання Держпродспоживслужба не виявила порушень санітарного законодавства

Під час перевірок об'єктів водопостачання Держпродспоживслужба не виявила порушень санітарного законодавства 14:45

Протягом липня-вересня фахівці відділів державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства територіальних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області взяли участь у комісійних обстеженнях 17 об’єктів децентралізованого і 39 - централізованого водопостачання. Під час перевірок порушень вимог санітарного законодавства не виявлено.

Берегині молодого лісу

Берегині молодого лісу 14:37

Догляд за молодим лісом – одне із головних завдань у роботі чернігівських лісівників.

Бебі-бум на двійнят та трійнят: скільки з початку року народилося на Чернігівщині

Бебі-бум на двійнят та трійнят: скільки з початку року народилося на Чернігівщині 14:32

З початку 2020 року сім’ї на Чернігівщині поповнилися 4450 дітьми.