Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 8 березня, 13:01:43

Леонід Сахневич з робочим візитом побував на Срібнянщині

17.08.2017   10:14

16 серпня перший заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Леонід Сахневич з робочим візитом побував у Срібнянському районі.

Разом з головою Срібнянської райдержадміністрації Ніною Бондаренко він провів нараду з представниками служби у справах дітей, сектору у справах сім’ї, молоді та спорту РДА, а також районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Основна тема обговорення – виконання розпорядження голови Чернігівської ОДА від 8 серпня 2017 року № 382 «Про забезпечення заходів щодо запобігання загрози життю та здоров’ю дітей». Розпорядження видано з метою з’ясування обставин загибелі чотирирічної дитини в селі Поділ Срібнянського району та притягнення до відповідальності винних осіб.

– Головний принцип роботи влади полягає не в очікуванні звернень по допомогу, а в безпосередній увазі до кожної сім’ї  та спільному вирішенні проблемних питань. Кожна родина і дитина, які перебувають у складних життєвих обставинах, повинні своєчасно отримувати необхідну підтримку та допомогу, – наголосив Леонід Сахневич.

Крім того, перший заступник голови облдержадміністрації ознайомився зі станом підготовки закладів соціальної сфери району до осінньо-зимового періоду.

Також він перевірив хід робіт на об’єктах, що фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Цьогоріч на ці потреби Срібнянщині з держбюджету передбачено понад 1,6 мільйона гривень.


За інформацією Срібнянської райдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

8 березня - Міжнародний жіночий день 09:26

Цей святковий день цілком присвячений самій прекрасній половині нашого суспільства. Його популярність наростає і зміцнюється вже більше ста років.

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56

Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36

Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року