Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 грудня, 04:00:40

На Чернігівщині діє оперативний штаб з питань захисту прав землевласників

15.08.2017   15:44Агенцiя

У серпні-жовтні гостро постає питання попередження рейдерських захоплень земель та зібраного урожаю. Аби убезпечити аграріїв від рейдерства, Уряд підтримав ініціативу Мін’юсту щодо створення в регіонах штабів, які повинні оперативно реагувати на випадки спроб захоплень сільгоспземель. До складу цих штабів мають входити як представники структурних підрозділів ОДА, так і територіальних підрозділів Міністерства юстиції, Міністерства внутрішніх справ, Держгеокадастру, аграрних асоціацій.

Перший такий оперативний штаб розпочав діяти на початку серпня в Херсонській області. На рівні Кабміну під керівництвом першого віце-прем’єра Степана Кубіва сформована відповідна робоча група.

У Чернігівській ОДА організаційне засідання оперативного штабу з питань захисту прав землевласників відбулося 14 серпня під головуванням першого заступника голови ОДА Леоніда Сахневича.

Члени штабу напрацьовували алгоритм дій у разі отримання повідомлень про спроби рейдерських захоплень земель аграріїв чи зібраного ними збіжжя, обговорили повноваження профільних служб, у тому числі юстиції та Нацполіції. Акцентували на необхідності проводити консультативну роботу серед аграріїв, залучати до попереджувальної роботи представників профспілок. Зауважили на важливості широкої роз’яснювальної роботи серед населення, аби громади також при необхідності долучалися до відстоювання інтересів місцевих сільгосппідприємців.

До речі, головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області спільно з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги в області розпочало роботу мобільних консультативних пунктів доступу до системи безоплатної правової допомоги. Громадянам фахово надаватимуться роз’яснення з питань захисту прав землевласників та землекористувачів. Перший виїзд до Ічнянського району відбувається сьогодні, 15 серпня. Взагалі ж протягом серпня-жовтня мобільними точками доступу планують охопити всю область. 


До уваги аграріїв!

Для оперативного реагування в разі спроб рейдерських захоплень земель та зібраного урожаю звертайтеся до:
— Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської ОДА, контактні телефони: (0462) 77-44-88 (приймальня Департаменту, понеділок-п’ятниця з 8:00 до 17:00), (0462) 67-64-50 (черговий, цілодобово);
— Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, контактні телефони:  (0462) 651-528, (0462) 651-523 (понеділок-п’ятниця з 8:30 до 17:30).


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

 «Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника

«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54

Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.

Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур

Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур 11:52

Станом на 4 грудня три області України вийшли у лідери за валовим збором зернових та зернобобових культур. Першість утримує Чернігівська область, впевнено випереджаючи Хмельниччину та Вінниччину.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:23

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

9 грудня: цей день в Україні і світі

9 грудня: цей день в Україні і світі 08:48

День 1385 Російська агресія - Day 1385 Russian aggression

У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14

Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини