Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 березня, 14:25:56

Підтримано пропозиції додаткового переліку видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища

11.08.2017   08:36Агенцiя

10 серпня заступник голови обласної ради Арсен Дідур провів засідання робочої групи з планування природоохоронних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області.

У засіданні взяли участь депутати обласної ради Дмитро Блауш, Юрій Болоховець, Сергій Варнавський та Ольга Чередник, директор Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Катерина Тканко, заступник директора Департаменту фінансів облдержадміністрації – начальник управління фінансів виробничої сфери Володимир Федчук, головний лікар комунального лікувально-профілактичного закладу «Чернігівський обласний онкологічний диспансер» Валерій Зуб, перший заступник начальника Державної екологічної інспекції у Чернігівській області Валентина Дзюба, начальник відділу природокористування Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Василь Новак, головний спеціаліст відділу економічного аналізу та договорів Управління капітального будівництва облдержадміністрації Юлія Козлянченко.

Відповідно до запитів на фінансування, до додаткового переліку видатків на 2017 рік включено нові природоохоронні заходи. Серед них, зокрема:

- Забезпечення безпечного зберігання, транспортування та підготовка до захоронення джерел іонізуючого випромінювання після перезарядки гамма-терапевтичних апаратів КЛПЗ "Чернігівський обласний онкологічний диспансер.

-Розробка проектно-кошторисної документації "Реконструкція системи вентиляції спеціальних палат гематологічного відділення, призначених для проведення високодозової хіміотерапії та пересадки кісткового мозку КЛПЗ "Чернігівський обласний онкологічний диспансер" із встановленням газоочисного устаткування для очищення газопилового потоку від забруднюючих речовин хімічного та біологічного походження, що викидаються в атмосферне повітря».

-Заходи з озеленення міст і сіл з метою їх благоустрою.

Крім того, запланована реконструкція мережі водовідведення від житлових будинків по вул. Корчагинська в смт Ріпки, а також реконструкція центральної КНС та каналізаційних мереж в смт Сосниця.

Загальна сума проведення даних заходів – 612, 90 тисяч гривень.

Після обговорення члени робочої групи вирішили підтримати пропозиції облдержадміністрації щодо розподілу коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища та рекомендувати внести відповідний проект рішення обласної ради на чергове пленарне засідання обласної ради.

            
Радник заступника голови обласної ради Наталія Купрієнко

Останні новини Чернігівщини

На Кубку світу з кікбоксингу WAKO в розділах поїнт-файтинг та лайт-контакт Чернігівський спортсмен виборов бронзову нагороду 14:09

У період з 17 по 19 березня 2023 року в місті Інсбрук (Австрія) відбувся Кубок світу з кікбоксингу WAKO в розділах поїнт-файтинг та лайт-контакт.

Чернігівська область виборола ІІ командне місце на чемпіонаті України з біатлону серед юніорів 14:07

З 10 до 17 березня у селі Яворів, Львівської області проходив чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат, де команда Чернігівської області зайняла ІІ командне місце.

Чернігівську районну державну адміністрацію очолив Андрій Попик 14:04

Головою Чернігівської районної державної адміністрації призначено Андрія Попика. Відповідне розпорядження 34/2023-рп підписав 24 березня, Президент України Володимир Зеленський.

Обстріли окупаційними військами зс рф за період з 20 по 26 березня 2023 року

Обстріли окупаційними військами зс рф за період з 20 по 26 березня 2023 року 14:02

За даними ДПСУ, всього за попередній тиждень з території Брянської області ворогом здійснено 19 обстрілів околиць 10 прикордонних населених пунктів Чернігівської області, під час яких зафіксовано 130 вибухів.