Пенсії на Чернігівщині отримують своєчасно та в повному розмірі
Про це зазначили минулого тижня учасники розширеного засідання колегії в Головному управлінні Пенсійного Фонду України в області, що проводилося в селекторному режимі.
Учасники заходу — керівники об’єднаних управлінь та структурних підрозділів — підбили підсумки роботи за І півріччя 2017 року.
За словами першого заступника начальника управління Ольги Рем, з початку року до бюджету області з усіх законодавчо визначених джерел доходів, з урахуванням залишку коштів на початок року, надійшло майже 3,5 мільярда гривень.
На Чернігівщині пенсії отримують понад 346 тисяч осіб. Середній розмір пенсії на початок липня цього року становив майже 1777 гривень. Це на 35,4% перевищує прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність.
У І півріччі 2017-го в області призначено 5,2 тисячі пенсій, проведено 8,7 тисячі поточних перерахунків за зверненнями громадян, встановлено 158 пенсій за особливі заслуги перед Україною. Крім того, з 1 травня цього року перераховано майже 303 тисячі пенсій (або 87 % пенсійний виплат в області).
На контролі перебуває питання пенсійного забезпечення сімей загиблих у зоні антитерористичної операції та учасників АТО. На 219 утриманців призначені пенсії у разі втрати годувальника, 150 учасникам АТО — пенсії по інвалідності.
У 19 об'єднаних територіальних громадах області створено 9 віддалених робочих місць та робоче місце в Центрі надання адміністративних послуг Ічнянської РДА.
Під час засідання начальник Головного управління Пенсійного Фонду України в області Юрій Юрченко зазначив, що Чернігівщина має найбільший відсоток недотримання роботодавцями законодавства про працю в частині встановлення мінімальної заробітної плати. Кількість застрахованих осіб-найманих працівників у травні 2017 року склала 221 тисячу, з яких 40,5 тисячі отримують менше мінімальної зарплати.
Органами Пенсійного фонду області щомісячно здійснюється аналіз відомостей Реєстру застрахованих осіб щодо роботодавців, у яких є ризики використання праці неоформлених працівників та порушень законодавства про працю. За результатами моніторингу направлена інформація до органів Державної фіскальної служби по 266 страхувальниках-порушниках законодавчих вимог.
За інформацією Головного управління Пенсійного Фонду України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв
На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16
Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.
Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14
У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.
«Армія відновлення» 16:12
Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.
Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03
У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.