Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 березня, 15:37:23

Утворено Фонд соціального страхування України

08.08.2017   09:33Агенцiя

В результаті реорганізації Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України та Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності шляхом злиття, утворено Фонд соціального страхування України (далі - Фонд).

Починаючи з 1 серпня 2017 року, Фондом та його робочими органами в повній мірі забезпечується реалізація усіх завдань та функцій, визначених Законом України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування”.

З 1 серпня розпочало свою роботу і управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області, начальником якого призначено В.П.Нашиванька.

Юридична адреса: 14014, м. Чернігів, вул. Музична, 1-А. Телефон/факс приймальні: 678 - 491.

В структурі управління знаходяться вісім відділень, а саме: Бахмацьке (Бахмацький, Борзнянський та Коропський райони), Городнянське (Городнянський та Щорський райони), Козелецьке (Козелецький та Бобровицький райони), Менське (Менський, Корюківський, Сосницький райони), Ніжинське (м. Ніжин, Ніжинський, Ічнянський, Куликівський та Носівський райони), Новгород-Сіверське відділення (Новгород-Сіверський та Семенівський райони), Прилуцьке (м. Прилуки, Прилуцький, Варвинський, Срібнянський, Талалаївський райони), Чернігівське (м. Чернігів, Чернігівський та Ріпкинський райони).

                   
Прес-служба управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Автопарк Чернігівщини поповнився на 6 шкільних автобусів 12:59

Волонтери Львівщини доставили з Польщі для Чернігівщини 6 автобусів.

Замість «грошової допомоги» громадянка втратила понад 32 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахрайської схеми в Інтернеті 12:28

Поліцейські закликають громадян не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих веб-сайтах.

Чотири громади області приєдналися до швейцарсько-українського проєкту DECIDE 11:07

Чернігівська область стала п'ятим регіоном-партнером швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».