Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 червня, 20:38:22

Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад голів районних державних адміністрацій. ДОКУМЕНТ

07.08.2017   12:34

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №156/2017-рп

Відповідно до частини другої статті 23 Закону України «Про державну службу»:

1. Оголосити конкурс на зайняття вакантних посад голів районних державних адміністрацій:

голови Баришівської районної державної адміністрації Київської області;

голови Обухівської районної державної адміністрації Київської області;

голови Таращанської районної державної адміністрації Київської області;

голови Новоодеської районної державної адміністрації Миколаївської області;

голови Дворічанської районної державної адміністрації Харківської області;

голови Краснокутської районної державної адміністрації Харківської області;

голови Сосницької районної державної адміністрації Чернігівської області.

2. Затвердити Умови проведення конкурсу на зайняття вакантних посад голів районних державних адміністрацій (додаються).

3. Це Розпорядження набирає чинності з дня його опублікування.

 
Президент України П.ПОРОШЕНКО

4 серпня 2017 року
 

Останні новини Чернігівщини

«Канікули від війни 2025»: подорож дітей прикордонних громад Чернігівщини до Німеччини. 09:57

Діти з прикордонних регіонів Чернігівської області у червні 2025 року отримали можливість двотижневого дозвілля у Федеративній Республіці Німеччині.

Юніори з Чернігівщини вибороли 8 медалей на чемпіонаті України з легкої атлетики в Кропивницькому 17:58

З 20 до 21 червня у Кропивницькому відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів.

«Знай і люби свій край»: як пройшла виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва 17:35

Щороку Чернігівський обласний Палац дітей та юнацтва підсумовує творчу працю гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, організовуючи обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив майже 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 17:23

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.

У Чернігові поліцейські перекрили канал розповсюдження психотропних речовин 16:11

Поліцейські встановили, що мешканець Чернігова налагодив систематичний збут уроздріб особливо небезпечної психотропної речовини (амфетамін).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини