Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 вересня, 13:31:46

Територіальні центри комплектації та соціальної підтримки відкрилися у Чернігові та Козельці

02.08.2017   14:25Агенцiя

Чернігівський обласний та Козелецький військовий комісаріати тепер не працюють. Їх замінили обласний та районний територіальні центри комплектації та соціальної підтримки, які за принципами роботи та ставленням до відвідувачів схожі на центри надання адміністративних послуг.

Військовий комісар обласного військомату Олександр Криворучко повідомив: «На сьогоднішній день військові комісаріати мають великий досвід щодо проведення мобілізації, залучення на контрактну службу, призову на строкову службу, забезпечення територіальної оборони, впровадження електронного обліку службовців і призовників. Але всі ці заходи вимагають радикальних змін».

Отже, відповідно до рішення військово-політичного керівництва країни 1 серпня 2017 року розпочався перший етап пілотного проекту на базі обласного та Козелецького районного військових комісаріатів.
Зміни відбуваються в усіх напрямках – оборонно-мобілізаційному, забезпечення особовим складом та соціальному. Територіальні центри комплектації та соціальної підтримки застосовуватимуть інший підхід у роботі із населенням. Тепер до 70% питань можна буде вирішити, звернувшись до симпатичних працівниць на ресепшені.

За словами заступника військового комісара Вадима Лільчицького, консультанти пройшли навчання та отримали чіткі інструкції щодо своїх обов’язків. Вони можуть надати консультації, записати на прийом до спеціалістів, прийняти документи, тощо. І всі ці послуги відвідувачі можуть отримати швидко, без черг та зайвих відвідувань кабінетів. На відміну від військоматів новостворена структура працюватиме щодня з 8 до 17 без перерв та вихідних. Крім того, консультації можна буде отримати як телефоном так і надіславши питання на електронну пошту.

Окрім змін в соціальній сфері, змінюється підхід щодо пошуку та залученню контрактників. У територіальному центрі запрацював відділ рекрутингу. Інструктори-рекрутери пройшли навчання у колег з країн НАТО та навчилися сучасним методам пошуку людей, яким можна запропонувати вступити на службу за контрактом за тими спеціальностями, які потрібні війську.

Начальник відділу комплектування військовослужбовцями за контрактом Генштабу Андрій Полонський зазначив: «Головною відмінністю центру комплектування від військомату є створення відділів рекрутингу, тобто активного пошуку кандидатів на військову службу за контрактом. Будуть введені до штатного розкладу посади вербувальників – інструкторів з відбору на військову службу за контрактом».

Результатом експерименту мають стати покращення роботи з населенням, збільшення кількості тих, хто бажає служити за контрактом, перехід на електронний документообіг, викорінення корупційної складової, зменшення черг та скарг на роботу працівників. «Якщо нам вдасться успішно пройти перший етап проекту, то з 2018 року в інших областях також запрацюють територіальні центри з комплектації та соціальної підтримки», - зазначив Вадим Лільчицький. І додав, що Чернігівщина вкотре довела, що ми кращі, і тому саме нашим військовим комісаріатам довірили реалізовувати цей пілотний проект.

Останні новини Чернігівщини

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома 13:07

Будь-яку найсмачнішу страву може зіпсувати один маленький нюанс. З іншого боку, цей самий нюанс може кардинально поліпшити смак навіть найбільш невдалої страви.

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять 13:00

Швидше за все, не залишилося жодної людини, яка хоч раз не пройшла б який-небудь психологічний тест.

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня 12:33

Головна подія тижня відбудеться 23 вересня. Йдеться про осіннє рівнодення, у цей день Сонце зайде у знак Терезів. Крім того, період з вівторка до п’ятниці відрізняється завзятістю, посиленням свого впливу, захопленням влади.

19 вересня - День народження смайла

19 вересня - День народження смайла 12:24

19 вересня 1982 в 11:44 ранку Скотт Фалман, професор психології університету Карнегі Меллон у Піттсбурзі, відправив колегам електронне повідомлення.