Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 січня, 18:00:09

Територіальні центри комплектації та соціальної підтримки відкрилися у Чернігові та Козельці

02.08.2017   14:25Агенцiя

Чернігівський обласний та Козелецький військовий комісаріати тепер не працюють. Їх замінили обласний та районний територіальні центри комплектації та соціальної підтримки, які за принципами роботи та ставленням до відвідувачів схожі на центри надання адміністративних послуг.

Військовий комісар обласного військомату Олександр Криворучко повідомив: «На сьогоднішній день військові комісаріати мають великий досвід щодо проведення мобілізації, залучення на контрактну службу, призову на строкову службу, забезпечення територіальної оборони, впровадження електронного обліку службовців і призовників. Але всі ці заходи вимагають радикальних змін».

Отже, відповідно до рішення військово-політичного керівництва країни 1 серпня 2017 року розпочався перший етап пілотного проекту на базі обласного та Козелецького районного військових комісаріатів.
Зміни відбуваються в усіх напрямках – оборонно-мобілізаційному, забезпечення особовим складом та соціальному. Територіальні центри комплектації та соціальної підтримки застосовуватимуть інший підхід у роботі із населенням. Тепер до 70% питань можна буде вирішити, звернувшись до симпатичних працівниць на ресепшені.

За словами заступника військового комісара Вадима Лільчицького, консультанти пройшли навчання та отримали чіткі інструкції щодо своїх обов’язків. Вони можуть надати консультації, записати на прийом до спеціалістів, прийняти документи, тощо. І всі ці послуги відвідувачі можуть отримати швидко, без черг та зайвих відвідувань кабінетів. На відміну від військоматів новостворена структура працюватиме щодня з 8 до 17 без перерв та вихідних. Крім того, консультації можна буде отримати як телефоном так і надіславши питання на електронну пошту.

Окрім змін в соціальній сфері, змінюється підхід щодо пошуку та залученню контрактників. У територіальному центрі запрацював відділ рекрутингу. Інструктори-рекрутери пройшли навчання у колег з країн НАТО та навчилися сучасним методам пошуку людей, яким можна запропонувати вступити на службу за контрактом за тими спеціальностями, які потрібні війську.

Начальник відділу комплектування військовослужбовцями за контрактом Генштабу Андрій Полонський зазначив: «Головною відмінністю центру комплектування від військомату є створення відділів рекрутингу, тобто активного пошуку кандидатів на військову службу за контрактом. Будуть введені до штатного розкладу посади вербувальників – інструкторів з відбору на військову службу за контрактом».

Результатом експерименту мають стати покращення роботи з населенням, збільшення кількості тих, хто бажає служити за контрактом, перехід на електронний документообіг, викорінення корупційної складової, зменшення черг та скарг на роботу працівників. «Якщо нам вдасться успішно пройти перший етап проекту, то з 2018 року в інших областях також запрацюють територіальні центри з комплектації та соціальної підтримки», - зазначив Вадим Лільчицький. І додав, що Чернігівщина вкотре довела, що ми кращі, і тому саме нашим військовим комісаріатам довірили реалізовувати цей пілотний проект.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 13:08

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 21 січня по 08 годину 22 січня 2021 року

5348 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19

5348 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 13:00

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 22 січня в Україні зафіксовано 5348 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 164, медпрацівників – 225). Кількість активних хворих - 232 338 осіб.

Робота регіональних центрів з надання БВПД тісно переплітається з діяльністю різних силових структур

Робота регіональних центрів з надання БВПД тісно переплітається з діяльністю різних силових структур 10:40

Затримання особи, проведення слідчих, вручення підозри, функціонування інституту дізнання – неповний перелік дій, до участі в яких через регіональні центри з надання БВПД залучаються адвокати для захисту прав та інтересів затриманих та обвинувачених осіб. Ефективна взаємодія в цих питання є гарантією належного дотримання прав людини та національного законодавства.

3,6 тисячі родин утворилося торік на Чернігівщині

3,6 тисячі родин утворилося торік на Чернігівщині 10:22

Весільний марш для двох, нечисленні гуляння та інші карантині обмеження не стали на заваді закоханим, які вирішили у 2020 році офіційно зареєструвати стосунки.

Від початку січневого локдауну фахівці Держпродспоживслужби здійснили понад 1300 перевірок суб'єктів господарювання

Від початку січневого локдауну фахівці Держпродспоживслужби здійснили понад 1300 перевірок суб'єктів господарювання 10:10

Від початку запровадження в Україні додаткових обмежувальних заходів, пов'язаних із попередженням розповсюдження коронавірусної інфекції, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області з 8 по 20 січня 2021 здійснили 1324 перевірки суб’єктів господарювання.