Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 14 травня, 12:05:45

Кожен третій житель Чернігівщини отримує пенсію

22.07.2017   10:33Агенцiя

За адміністративними даними Головного управління статистики Чернігівської області, на 1 липня 2017 року на обліку в органах Пенсійного фонду області перебували майже 327 тисяч пенсіонерів. З початку року їх кількість скоротилася на 1,5%. Пенсіонером є кожен третій житель Чернігівщини.

Майже 80% пенсіонерів отримують виплати за віком, 13% — за інвалідністю, 5% — у разі втрати годувальника, решта — за вислугу років, соціальні пенсії та довічне грошове утримання суддів у відставці.

Середній розмір місячної пенсії, призначеної органами Пенсійного фонду з урахуванням цільової та інших видів грошової допомоги, індексації, з початку року збільшився майже на 4% й на 1 липня 2017 року становив 1772 гривні. Інвалідам призначено 1727 гривень.

Виплати вище прожиткового мінімуму отримували 87% осіб, нижче — кожен десятий (в середньому — 1114 гривень).

Варто зазначити, що більше 15% пенсіонерів продовжують працювати.

Останні новини Чернігівщини

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36

Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.

З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24

Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.

 Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка

Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24

У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.

"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв