Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 липня, 21:31:50

Військові та правоохоронці отримують допомогу з обласного бюджету

13.07.2017   08:06Агенцiя

Як повідомили в Департаменті з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОДА, в першому півріччі цього року військові частини та правоохоронні органи, які беруть участь в антитерористичній операції та дислокуються на території Чернігівської області, отримали за рахунок коштів обласного бюджету матеріально-технічних засобів на суму близько 340 тисяч гривень.

Зокрема в травні-червні військовим частинам передано автомобільні запчастини, генератор, телефонний кабель та матеріали для обладнання штабних машин — на суму 148,1 тисячі гривень.

Також виконано 56 рейсів до зони проведення АТО, якими перевезено більше двох тисяч військовослужбовців ЗСУ та працівників правоохоронних органів. На це за півроку витратили понад 480 тисяч гривень бюджетних коштів.

Усього ж у відповідній обласній програмі на 2017 рік передбачено 1559,9 тисячі гривень.

Згідно з обласною програмою «Профілактика правопорушень у Чернігівській області» цього року заплановано 751,7 тисячі гривень на матеріально-технічне забезпечення правоохоронних органів. Для них уже придбано та передано спецзасобів та іншого обладнання на суму майже 420 тисяч гривень. Це — два металошукачі, поліграф, блок живлення, приклад з адаптером тощо.

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини