Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 червня, 11:59:39

Перепоховали героїв партизанського руху Чернігівщини Попудренка М. М. та Капранова В.Л.

11.07.2017   09:25

У Чернігові відбулось перепоховання останків героїв партизанського руху Чернігівщини Попудренка М. М. та Капранова В.Л. зі скверу ім. М. Попудренка на міське кладовище Яцево.

З військовими почестями чернігівці віддали належну шану та повагу землякам, які у складі партизанських загонів боролись за свободу Чернігівщини в роки Великої Вітчизняної війни.

У церемонії перепоховання взяли участь Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, голова Чернігівської міської ради ветеранів Ірина Четвертак, родичі та близькі Попудренка М.М. та Капранова В.Л., Почесний громадянин м. Чернігова Герард Кузнєцов, ветерани та громадськість міста.

Присутні у своїх виступах зазначили, що час з кожним роком віддаляє нас від воєнних подій Великої Вітчизняної війни, але про їх подвиги залишається народна пам'ять та пам'ять обелісків.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко сказав: «Ми низько вклоняємося перед  мужністю наших героїв в роки війни, за їх подвиг, за мир та свободу, які вони вибороли для нас».  Він повідомив, що питання про перепоховання героїв вирішувалось таким чином, щоб провести належне захоронення героїв аби їх душі знайшли вічний спокій. Міський голова також висловив вдячність рідним та близьким за розуміння і підтримку в цьому питанні.

-  Міська влада докладе всіх зусиль для облаштування цієї ділянки землі біля могил для проведення мітингів  з метою надання належної шани та поваги, аби пам’ять про цих героїв жила вічно, - сказав Владислав Атрошенко.

 Виступили також рідні та близькі героїв. Настоятель храму «Всіх святих Чернігівських» священик Петро Казновецький провів панахиду за загиблими.

Учасники заходу поклали квіти до могил М. Попудренка та В. Капранова.

Духовий оркестр виконав Державний Гімн України, пролунав військовий салют.

Нагадуємо, що донька Миколи Попудренка, одного з організаторів партизанського руху в Україні та Героя Радянського Союзу, звернулася до Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка з проханням перенести могилу її батька з центру міста на кладовище Яцево.

У листі йшлося про те, що парк у центрі міста, названий на честь її батька, давно перетворився на місце дозвілля та розваг містян, і батько має знайти вічний спокій там, де поховані його дружина та сини.

Всі необхідні роботи щодо демонтажу могил у сквері ім. М. Попудренка та перепоховання останків Попудренка М.М. та Капранова В.Л. здійснювались КП «Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування» міської ради.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

За добу на Чернігівщині виявлено 372 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 28 червня

За добу на Чернігівщині виявлено 372 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 28 червня 11:51

За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 15 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 372 такі предмети.

На Чернігівщині поліцейські провели благодійний турнір з міні-футболу на підтримку Збройних Сил України 11:37

Вихідними в місті Мена відбувся турнір з міні-футболу серед поліцейських. У змаганнях брали участь 4 команди поліцейських Корюківського району.

На Чернігівщині газівники модернізують критичну інфраструктуру

На Чернігівщині газівники модернізують критичну інфраструктуру 11:29

У місті Сновськ фахівці АТ «Чернігівгаз» демонтували газовий колодязь, проклали новий газопровід та повністю замінили лінію редукування газорегулювального пункту (ГРП).

Село на Чернігівщині обстріляли зі ствольної артилерії

Село на Чернігівщині обстріляли зі ствольної артилерії 09:57

27 червня 2022 року, з 19.20 до 19.35 у районі населеного пункту Гірськ Чернігівської області зафіксовано 15 вибухів (виходів) та 15 вибухів (приходів).